Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Huawei P30, 128 GB Tarifenize Ek – 1.790TL


04.09.2020
554
Türk Telekom / Huawei P30, 128 GB Tarifenize Ek – 1.790TL

Türk Telekom Huawei P30, 128 GB Tarifenize Ek, akıllı cihaz kampanyaları devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı Tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz akıllı cihaz kampanyasından dilediğiniz cihazı alabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Huawei P30, 128 GB model cihaz siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Türk Telekom ile tarifenize ek satış seçeneği bulunan Huawei’nin şık tasarımlı, üstün performanslı en yeni ürünü olan P30 ile kıskandıracak resimler çekebilirsiniz. Huawei P30 şimdi Türk Telekom mağazalarında ya da online olarak satışa sunulmuş bulunmaktadır. Huawei P30 model cihazlar oldukça şık tasarımlara sahip olarak dikkatleri üzerlerine çekmektedirler. Huawei model cihazların kullanımı da oldukça kolay ve hemen uyum sağlanabilmen özellikte olmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmış Huawei cihazları siz değerli müşterilerimize satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Türk Telekom – Huawei iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Huawei P30, 128 GB model cihaza 3 Ay boyunca Ayda*1.790TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.500TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Huawei P30, 128 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 6.699TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Huawei P30, 128 GB şimdi Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Türk Telekom ve Huawei işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Huawei P30, 128 GB model cihazın gri, siyah ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Huawei P30, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 6.699 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 1.790TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Huawei P30, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.1″ FHD+
 • Kamera / 32 MP Ön Kamera / 40 MP + 16 MP + 8 MP Arka Kamera
 • İşlemci  / HUAWEI KIRIN 980 / 2x Cortex A76 2.6 GHz, 2x Cortex A76 1.92 GHz, 4x Cortex A55 1.8 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 6 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi  Android 9 + EMUI9.1
 • Ağırlık / Boyutlar 165 gr / 149.1 x 71.36 x 7.57 mm
 • Batarya / 3650 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.