Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Huawei P Smart 2019 64 GB Tarifenize Ek – 212TL


04.09.2020
725
Türk Telekom Huawei P Smart 2019 64 GB Tarifenize Ek – 212TL

Türk Telekom akıllı cihazlar kampanyaları devam ediyor. Faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz anlaşmalı onlarca telefon bulunmaktadır. Türk Telekom ve Huawei iş birliği ile Huawei P Smart 2019 64 GB model cihaz bunlardan sadece bir tanesidir. Çok kısa süre içerisinde kalitesini ve adını duyuran Huawei marka cihazlar en çok tercih edilenler arasında yerini çoktan üst sıralara yazdırmış durumda! Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen cihazlar içerisinde kendine yer edinmiştir. Türk Telekom ve Huawei iş birliği ile birlikte, Faturalı Türk Telekom tarifenize ek olarak 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Yeniden tasarlanan Huawei P Smart 2019 farklı tasarımı ve geliştirilen özellikleri ile Türk Telekom’ da sahiplerini bekliyor.

Türk Telekom Huawei P Smart 2019 64 GB Model cihaz kampanyasında yararlanmak için, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom, Huawei iş birliği ile Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak Huawei P Smart 2019 64 GB model cihaza, Türk Telekom faturalı hattınıza ek olarak 12 Ay, ayda 212TL taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Türk Telekom çalışmaları ile herkes akıllı cihaz sahibi olacak. Dilerseniz Huawei P Smart 2019 64 GB model cihazı peşin olarak 2.399TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 2.399 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 212 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Huawei P Smart 2019 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.21″ FHD+ LCD
 • Kamera / 8 MP Ön Kamera / 13 MP + 2 MP Arka Kamera
 • İşlemci  / Kirin 710 / 8 Çekirdek, 2.2 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza / 3 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / Android 9.0
 • Batarya / 3400 mAh
 • Diğer / Çift Sim Kart
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.