Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Huawei Nova 5T, 128 GB Tarifenize Ek – 1.324TL


02.10.2020
490
Türk Telekom / Huawei Nova 5T, 128 GB Tarifenize Ek – 1.324TL

Türk Telekom Huawei Nova 5T, 128 GB Tarifenize Ek taksit seçenekleri içeren akıllı cihaz kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize Huawei Nova 5T, 128 GB model cihaz siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Huawei model akıllı cihazlar teknolojiye ayak uyduran marka olarak siz değerli müşterilerimize Türk Telekom ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Bu kapsamda en son teknolojiye sahip Huawei Nova 5T, 128 modek akıllı cihazlar siz müşterilerimize Faturalı Türk Telekom tarifenize ek taksit seçenekleri ile sunulmaktadır. Sizde tarifenize ek olarak dilediğiniz taksit seçenekleri ile ve hatta dilediğiniz marka ve model cihaza Türk Telekom ile satın alabilirsiniz.

Türk Telekom – Huawei iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, Huawei Nova 5T, 128 GB model cihaza 3 Ay boyunca Aylık*1.324TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Belirtilen taksitli fiyat 1.000TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır. Dilerseniz de Huawei Nova 5T, 128 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 4.799TL’ye satın alabilirsiniz. Mobilde bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Huawei Nova 5T nin yapay zeka destekli 5 kamerası ile her anınız özel olacak.

Türk Telekom ve Huawei işbirliği ile faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Huawei Nova 5T, 128 GB model cihazın mavi, siyah ve mor renk seçenekleri bulunmaktadır.

Huawei Nova 5T, 128 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1 Adet Cihaz 4.799 TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 3 Ay Her Ay: 1.324 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Huawei Nova 5T, 128 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.26″ FHD+ LCD
 • Kamera / 32MP Ön Kamera / 48MP+16MP(Süper Geniş Açı)+2MP (Derinlik Yardım)+2MP(Makro) Arka Kamera
 • İşlemci / Kirin 980 Octa-core / 2.6 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 6 GB / 128 GB
 • İşletim Sistemi / Android 9.0 (Pie) + EMUI 9.1
 • Ağırlık / 174 gr
 • Batarya / 3750 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

blank

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.