Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Honor 8C 32 GB Tarifenize Ek – 129TL


04.09.2020
689
Türk Telekom / Honor 8C 32 GB Tarifenize Ek – 129TL

Tarifelerine ek olarak uygun fiyat seçeneği sunan, akıllı telefon sahibi olmak isteyenler doğru yerdesiniz. Türk Telekom faturalı tarifenize ek Honor 8C 32 GB model cihaza sahip olmanız çok kolaylaşıyor. Honor 8C 32 GB model cihaz uygun fiyat garantisini ve üstün performansı bir arada sizler için Türk Telekom aracılığı ile buluşturuyor.

Türk Telekom Honor 8C 32 GB model cihaza, Türk Telekom faturalı tarifenize ek olarak ayda 129TL*12 Ay taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz peşin olarak da satın alabilirsiniz. Peşin olarak KDV dahil satış fiyatı 1.799TL’dir. Honor 8C 32 GB model cihaza dilediğiniz koşullarda sahip olmak tamamen sizin seçeneğiniz!

Türk Telekom Honor 8C 32 GB model cihaz kampanyasından, mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı yaranabilir.

Honor 8C 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1.799 TL
Türk Telekom / Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 129 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Honor 8C 32 GB Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.26″ HD+
 • Kamera 8 MP Ön Kamera / 13 MP + 2 MP Arka Kamera
 • İşlemci Qualcomm Snapdragon / Sekiz Çekirdek 1.8 Ghz
 • RAM / Dahili Hafıza /3 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi Android 8.1
 • Ağırlık / Boyutlar / 167.2 gr / 158.72 x 75.94 x 7.98 mm
 • Batarya / 4000 mAh
Kampanya Katılım Koşullarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.