Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Hesaplı 300 Paketi – 20TL


20.02.2021
3.532
Türk Telekom / Faturasız Hesaplı 300 Paketi – 20TL

Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketi ile tarife de alternati konusunda diğer operatörlerden çok daha avantajlı. Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketi, tarifede 2’li paket ihtiyacı olanlar için uygun bir pakettir. Benim İnternete ihtiyacım yok veya farklı bir internet paketim var diyorsanız Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketine gelen müşterilerimiz için Yurt İçi Her Yöne 300 Dakika Konuşma ve Yurt İçi Her Yöne 3000 SMS kullanım hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketine, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 20TL, mevcut müşteriler için aylık 25TL’dir.

Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketinden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

Kampanya adı

Hesaplı 300

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 300 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 3000 SMS

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 20TL
Mevcut Aboneler İçin 25TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

HESAPLI300 yazıp 5555’a SMS gönderin.

 • Kalan Sorgulama

KALAN HESAPLI300 –> 5555

 • Paket İptali

IPTAL HESAPLI300 –> 5555

Kampanya Detaylarını Gör
 • Hesaplı 300 Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 20TL, mevcut müşteriler için aylık 25TL’dir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerimizden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek paketlere kayıt olmak isteyen müşteriler, Hesaplı 300 Paketinden aylık 20TL’ye yararlanabileceklerdir.
 • Hesaplı 300 Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasından az 90 gün geçmiş olmalıdır.Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Hesaplı 300 Paketi’nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika ve SMS hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Gökhan dedi ki:

  Teşekkürler bilgi için..

 2. Sedef dedi ki:

  Ben 15 yılı aşkın süredir Avea abonesiyim, neden yeni gelenlere bu kadar uygun paketler varken biz eskilere bu kadar farklı fiyatlar sunuyorsunuz? Aynı paket yeni gelene 9 TL, bize 15 TL bence buyuk haksızlık.

  1. Misafir dedi ki:

   SEDEF Kesinlikle katılıyorum sana çok haklısın…

 3. Nuray dedi ki:

  Numarami tasiyarak hesapli 300 paketine gectim. Hattima 30 gun icinde para yatirmam gerektigi soylendi ve ben de 30 gun icinde yatirdim. Ancak 9 tl’ye degil 15 tl’ye paketim yenilendi. Musteri hizmetlerini ariyorum tatmin edici bi cevap alamiyorum. Guya ilk 10bin kisiye ozelmis bu 9tl ve ben muhtemelen bu ilk 10bine girememisim! Bence elinizdeki musteriyi de memnun etmenin yollarini dusunmelisiniz! Ve bu durumuma da en kisa zamanda (hattimi tasimadan) cevap alabilirsem sevinirim.

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhaba, mağduriyetiniz için özür dileriz. yetkili emrcilere başvurup hakkınızı aramaya devam edebilirsiniz.

 4. MEHMET HİLMİ YANDI dedi ki:

  300dk 9tl paketine geçiş yaptım. ay sonunda mevcut bakiyeniz varsa 12tlye yenilenecektir diyor 20tl yükledik .vergiside dahil 14tl kesilmiş.geriye kalan6tl ay sonunda yok olurmu? mevcut bakiyem önümüzdekiay uygun olabilmesi için daha kaç tl yüklemem gerekir. bu işlemi nasıl yapacağım? sorum mayıs ayını doğru kullanabilmek adınadır. teşekkürler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhaba, bakiyeniz yok olmaz. Üstüne tamamlama yaparak kullanabilirsiniz.

   1. Cuneyt dedi ki:

    Nasıl ekleme yapıyorsun beyfendi maalesef ekleme diye birşey

    1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

     Merhaba,

     HESAPLI300 yaz 5555‘e göndermeniz yeterlidir.

 5. merve dedi ki:

  Merhaba bir ay için geçerli güzel bir paket geldi ve ona geçiş yaptım hesaplı 300 u iptal edip tekrar geçiş yaparsam paket ücreti değişir mi

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Farklı bir ücretlendirme olabilir; müşteri hizmetleri ile görüşün.

 6. cennet dedi ki:

  Bu paket bu.sefer hiç hoşuma gitmedi.hep 9 tl ye yapıyordum ben.hesapli300paketini.bu.sefer niye böyle. Oldu anlamadim.dböyle.giderse hattı degistirmeye doğru gidiyorum.

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Paketin güncel fiyatı,Hesaplı 300 Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 15TL, mevcut müşteriler için aylık 20TL’dir.