Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası


14.02.2021
468
Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, Türk Telekom’dan abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya daha geliyor. Öyle ki konuşmayı çok seven abonelere özel olarak hazırlanmış Her Yöne Konuşma kampanyası, Türk Telekom abonelerini oldukça sevindirecek. Türk Telekom aboneleri Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında, Faturasız Türk Telekom aboneleri yapacakları her TL yüklemesi karşılığında Bedava Konuşma hakkı kazanacaklardır. Türk Telekom abonelerine yönelik sevindirici haberler, sevindirici kampanyalar gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda konuşmayı seven abonelere yönelik yepyeni bir kampanya sizleri bekliyor.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasından tüm Faturasız Türk Telekom aboneleri faydalanabilecektir. Türk Telekom Her Yöne Konuşma kampanyası kapsamında aboneler tarafından yüklenecek olan TL bedellerine karşılık Her Yöne ücretsiz konuşma hakkı hediye edilecektir. Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanyada abonelerin tek seferde en az 25TL ve üzerinde TL yüklemeleri yapmaları gerekmektedir. Türk Telekom aboneleri tarafından tek seferde yapılan en az 25TL ve üzerinde yüklemelere yönelik haftalık 1 saat boyunca Her Yöne doğru konuşma hakkı kazanacaktır.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanyaya katılmak isteyen abonelere yönelik katılım sağlayabilmek için abonelerin en 25TL ve üzerinde TL yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Türk Telekom Faturasız abonelerin yapacakları en az 25TL ve üzerindeki TL yüklemelerinin ardından SMS ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına katılmak isteyen abonelerimizin yaptıkları en az 25TL ve üzerinde TL yüklemelerinin ardından cep telefonlarının mesaj bölümlerine HEDIYE DK yazarak 5555’e SMS göndermeleri gereklidir. Abonelerin yapacakları yükleme ve SMS ile başvurularının ardından aboneler her hafta saat 13.00 – 14.00 arasında kullanabilecekleri, 1 saat ücretsiz konuşma gerçekleştirebilecekleredir.

Türk Telekom ArayanıBil Samsung A51 Çekiliş Kampanyası, hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, Tüm Türk Telekom Faturasız abonelerine yönelik olarak düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasında Bedava Konuşma hakkı kazanabilmek için abonelerin tek seferde en az 25TL ve üzerinde yükleme yapmaları gerekmektedir.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına katılmak isteyen abonelerin yaptıkları TL yüklemelerinin ardından SMS ile başvuruda bulunmaları ve ardından 1 saat ücretsiz konuşma hakkı kazanacaktır.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında aboneler haftalık 1 saat olarak toplanda 4 saat olarak aylık Bedava Konuşma hakkı kazanacaktır.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasında kazanılan bedava konuşma hakları her hafta otomatik olarak yüklenecektir.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına abone olan ve bu hakkını iptal etmek isteyen abonelerin IPTAL HER YÖNE DK yazarak 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası aboneler için 12 ay boyunca devam eden bir kampanya olmaktadır. Belirtilen süre bittiğine kampanya sona ermektedir.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasından Türk Telekom Hesaplı 300 Paket aboneleri faydalanamamaktadır.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasında abonelerin kazanmış olduğu Bedava Konuşma hakkının süresinin dolmasından sonra, abonelere kendi tariflerinden kullanmaya başlayacaklardır.
  • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında Türk Telekom kampanyayı sonlandırma, iptal etme ve değiştirme hakkına sahip olmaktadır.

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ödemeli Arama İşlemi

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.