Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Fırsat 5 GB Paketi – 28TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,60
blankLoading...

01.06.2019
1.403
Türk Telekom / Faturasız Fırsat 5 GB Paketi – 28TL

Açıklama

Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu paket ve tarifeler diğer operatörlere göre çok daha cazip. Yeni Fırsat kampanyası yeni Türk Telekom müşterileri için kaçırılmaz fırsat! Türk Telekom Yeni Faturasız Fırsat 5 GB Paketi ile herkes hesap yapmadan, gönlüne göre paylaşım yapsın; Türk Telekom’lu olmayan kalmasın diye süper kampanyalar düzenlemektedir.

Türk Telekom Faturasız Fırsat 5 GB paketi ile Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Cepten Her Yöne 5 GB internete ayda sadece 28 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paketin ücreti yeni Türk Telekom müşterilerine geçerli olmaktadır.

Ayrıca, Türk Telekom Faturasız Fırsat 5 GB Paketi kampanyası ile bir yenilik getirdi. Türk Telekom Faturasız Fırsat 5 GB Paketi ile paketiniz ay dolmadan biterse, yenilemek için beklemenize gerek yok, bakiyeniz olduğu taktirde anında yenileyebilirsiniz. Kısacası Türk Telekom Faturasız Fırsat 5 GB paketini ay içerisinde birden çok kez satın alabilirsiniz.

Kampanya adı

Fırsat 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 5 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 28TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

FIRSAT 5GB yaz 5555’e gönder

 • Kalan Sorgulama

KALAN FIRSAT 5GB yaz 5555’e gönder

 • Paket İptali

IPTAL FIRSAT 5GB yaz 5555’e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 3 GB Paketi’nin fiyatı aylık 22TL, Fırsat 5 GB Paketi’nin fiyatı aylık 28TL ve Fırsat 7 GB Paketi’nin fiyatı aylık 33TL’dir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. 3GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 3GB, 5GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 5GB ve 7GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 7GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2 KR/100 KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank İsa dedi ki:

  Hangi tarifede olmam gerek bu paketi alabilmek için

  1. blank Admin dedi ki:

   İyi günler İsa bey, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir. BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.

 2. blank Bilge dedi ki:

  Faturalı hatlardaki Bol ve Hızlı 5 GB’ı nasıl iptal edebilirim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Bilge hanım, Bol ve Hızlı 5 GB Tarife’nizin iptal işlemini 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak, online işlemlerden veya Türk Telekom bayiisine giderek gerçekleştirebilirsiniz.