Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 25 TL


06.03.2016
1.285
(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 25 TL

Açıklama

Türk Telekom’dan yeni müşterilerine avantaj sağlayan Bol ve Hızlı 3 GB paketi.

Bol ve Hızlı 3 GB paketi ile ayda 25 TL ödeyerek, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 3 GB internete sahip olabilirsiniz.

Paket, numarasını Türk Telekom’a taşıyarak gelen veya yeni hat alalı 30 günü geçmemiş kişiler için ayda 25 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için ise ayda 29 TL’dir.

Bol ve Hızlı paketlerin diğer paketlerden en büyük farkı ve avantajı ise bir ay içerisinde paketi bir fazla kez satın alabilirsiniz. Yani ay dolmadan paketiniz bittiği taktirde paketi tekrar satın alabiliyorsunuz.

Kampanya adı

 Bol ve Hızlı 3 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 3 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 25 TL
Mevcut aboneler için 29 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN BOLHIZLI3GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL BOLHIZLI3GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bol ve Hızlı 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 29 TL’dir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Bol ve Hızlı 3GB Paketi’nden aylık 29 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. blank Ahsen Göcük dedi ki:

  Bu paket için bugun numaramı turk telekom a taşıcam. Önceden Avea kullanıyordum iş yerinde çekmiyodu ins simdi düzelmiştirde çeker.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Ahsen hanım, Avea, Türk Telekom ile birleştiğinden bu yana şebeke çekim konusunda iyileşmeler oldu. Avea’da çekmeyen bazı bölgelerde şuanda sorunsuz çekiyor.

 2. blank Eray dedi ki:

  Hali hazırdaki müşteriler yararlanamıyor mu peki?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Eray bey, evet mevcut Türk Telekom müşterileride paketten faydalanabiliyor. Ancak mevcut müşteriler için paket ücreti 29 TL’dir.

 3. blank Sarp dedi ki:

  Kampanyaya şu an geçebilirmiyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sarp bey, Bol ve Hızlı 3 GB paketi için yeni müşteri alımı kapatıldığı için paketi satın alamazsınız. Türk Telekom’un faturasız aboneleri için bir çok paketi bulunmaktadır, incelemenizi tavsiye ederim.
   Türk Telekom Faturasız Paketler

 4. blank Halid dedi ki:

  Numaramı dün taşıdım, paket kapatılmış, madem kapatılmışta bayiideki görevli neden taşıdı. Bu Avea’dan bir şey olmaz pişman oldum neyse bende tekrar taşırım.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Halid bey, bayiide bulunan görevli arkadaş sizi ne şekilde bilgilendirdi bilemiyorum ancak Bol ve Hızlı 3 GB Paketi‘nden bahsediyorsanız, bu paket abone alımına kapatılmıştır. Bu bilgiyi Türk Telekom’un resmi internet sitesinde ilgili paketin sayfasını inceleyerekten size söylüyorum. Ancak Bol ve Hızlı 3 GB Paketi’nin fiyat ve içeriğine yakın bir çok aktif paket bulunmaktadır. Dilerseniz aktif olan paketleri aşşağıda belirtmiş olduğum linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.
   Türk Telekom Faturasız Paketler