Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 19 TL


01.06.2016
3.157
(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 3GB = 19 TL

Açıklama

Diğer operatörlere göre en uygun tarife ve paketleri sunan Türk Telekom’dan muhteşem bir paket.

Bahar Fırsatı 3 GB kampanyası ile her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 3GB internet ayda sadece 19 TL.

Paket ücreti, numarasını Türk Telekom faturasıza taşıyarak veya yeni bir hat alan gelen müşteriler için yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi ayda 19 TL’dir, mevcut Türk Telekom müşterileri ise ayda 25 TL ödeyerek paketi satın alabilirler.

Bahar Fırsatı kampanyasının fiyatının yanında diğer avantajı ise 30 gün içerisinde mevcut faydaları bitirdiğiniz taktirde dilerseniz 30 günün dolmasını beklemeden paketi tekrardan satın alabilirsiniz.

Önemli Not: Bu tarife abone alımına kapatılmıştır. Aynı özelliklerde yakın dolulukta Türk Telekom / Benzersiz 2 GB (750DK 1000SMS 2GB) 18 TL paketine bakabilirsiniz.

Kampanya adı

 Bahar  Fırsatı 3 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 3 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 19 TL
Mevcut aboneler için 25 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN BAHAR3GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL BAHAR3GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL BAHAR3GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. blank Cengiz Öztürk dedi ki:

  Niye Türk Telekom kullanıcılarına 19 tl degilde 25 tl saçmalıgın daniskası. Ben bu yüzden bu kararınızı sevmedim onun için çevremdekilerde dahil diğer operatörlere geçmeyi duşunüyorum.

 2. blank Ahmet Çevik dedi ki:

  Bende sevmedim

 3. blank Hasan turan dedi ki:

  Bende sevmedim

 4. blank Hakan dedi ki:

  25 liradan aşşağı tarife yok Türk Telekom’da. Hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

 5. blank Sami Yiğit dedi ki:

  Belli bir süre hat kullananlar en iyiye layık olması gerekirken, her zaman ceremeyi eski aboneler çekiyor, daha fazla ödüyorlar.
  Bu durumun en kısa sürede düzeltilmesini bekliyorum ama nafile! Şu an iki hattım var, 27 TL ödüyorum vergi hariç 3 GB internet.

 6. blank Mehmet ali dedi ki:

  Bahar Fırsatı 3 GB paketi ne zaman geriye gelir?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey,Bahar Fırsatı 3 GB Paketi abone alımına kapalıdır ve tekrardan alıma açılacağı hakkında her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.
   Türk Telekom’un yeni kampanyaları dikkatinizi çekebilir, incelemenizi öneririm.
   Türk Telekom Faturasız Paketler

 7. blank Lutfi avcibasi dedi ki:

  Valla ben gayet memnundum taki bu gune kadar, ben 19 liraya 3 GB internet, 750 DK 1000 SMS alırdım ama nedense bana mesaj geldi Bahar Fırsatı 3 GB Paketi’niz iptal olmustur diye. Ne yani TL yüklemedik diye hemen iptal edilirmi hiç bir anlam veremedim varsa bir bilgi bilgilenmek isterim.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba, kampanya detaylarında belirtilen bilgiye göre hattınızda yeterli bakiye bulunduğu sürece yanılmıyorsam 12 boyunca paketiniz yenilenir. Anladığım kadarı ile siz her hangi bir iptal işlemi uygulamadınız ve paketiniz iptal oldu. Eğer 12 aydır paketi kullanıyorsanız paket aboneliğiniz bitmiş olabilir. Size tavsiyem müşteri hizmetlerini arayın, işlem geçmişinizi inceleyerek size daha detaylı bilgi verebilirler.

 8. blank Nurinisa Uçkaç dedi ki:

  Muşteri temsilcilerinize nasil ulaşacagiz yardimci olurmusunuz onlar arayinca biz aciyoruz tel ama Telefonlarimizi bir turlu müşteri temsilcinize bağlamiyorlar hiç kaliteli iletişiminiz yok bir suru numanara var sitede ama bi temsilci yok karşida bu ne kardeşim dalgami geciyonuz bizimle adam gibi biri ac sin telefonları

  1. blank Admin dedi ki:

   İyi günler, 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ilerleyen aşamalarda müşteri temsilcisine bağlanmayı seçin, yoğunluğa bağlı olaraktan en kısa süre içerisinde yetkiliye bağlanırsınız.

 9. blank Cebrail dedi ki:

  Mevcut müşterilerin suçu ne hep belirli miktarda.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Cebrail bey, tüm operatörlerde paket ve tarife ücretleri yeni aboneler için daha uygundur. Ancak Türk Telekom’da mevcut aboneler için sunulan fiyatlar diğer operatörlerde mevcut abonelere sunulan fiyatlardan daha uygundur.

 10. blank Mehmet T. dedi ki:

  Neden 19 yerine 25 tl ödeyecegim. Eski abone eşittir ceza yada numaranı al ve git öylemi?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey, Bahar Fırsatı 3 GB Paketi şuan için yeni abone alımına kapalıdır.

 11. blank Esengül dedi ki:

  Saçmalık kendi müşterilerinize 25 tl yeni gelecek olanlara 19 bu kadar da olmaz yani bence başka operatöre geçecem

 12. blank Hasan öztürk dedi ki:

  Bahar kampanyasından yararlanan müşterisinin 19tl aylık konuşuyorduman. Bu ay olmayacak oldu açıklamasının yapamıyorlar İnterneti bitmeden son saat içinde yükleme yaparak kampanyamı devam ettiriyorum bana bildirim yapmadan 2 gün arayla 20 *20=40tl yükleme yaptım hattım yenilenmesi sebebini soruyorum İnterneti acık kalmış ne ale 2 senede olmayan şimdi mi oluyor
  Neden oldugunu öğrenmek istiyorum

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhaba, lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

 13. blank Gazi Metin dedi ki:

  Kaç senedir kullanıyorum bizim avantajlar daha fazla olması gerekirken numarasını yeni taşıyanlara var uygun tarifeler numarami taşicam

 14. blank Yusuf dedi ki:

  Bu kampanyaya nasıl katılım sağlayacağım yeni türk telekom oldum

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Bu tarife abone alımına kapatılmıştır. Aynı özelliklerde yakın dolulukta Türk Telekom / Benzersiz 2 GB (750DK 1000SMS 2GB) 18 TL paketine bakabilirsiniz.

 15. blank Nazire5 dedi ki:

  Ben türk telekoma.geçmek istiyorum nasıl geçebilirim

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   Şuan kullandığınız hattınızın bir taahhütü yok ise geçmeniz kolay olur. Her hangi bir Türk Telekom bayisine giderek geçişinizi yaptırabilirsiniz. Şuan kullandığınız hattın taahhütü var ise, bayiye gidip taahhütünüzün olduğunu söylemeli ve ona göre işlemleri başlatmalısınız.

 16. blank Adem berkbasan dedi ki:

  19 tl ye hic paket yokmu

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Benzersiz 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 18 TL,
   mevcut müşteriler için aylık 25 TL’dir.

 17. blank Emre demirel dedi ki:

  Benzersiz 2 gb paket alımına kapatılmış acaba aynı özelliklerde başka paket yokmu

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Bana Özel 3 GB Paketini inceleyebilirsiniz.