Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 2GB = 19 TL


05.03.2016
2.477
(Türk Telekom) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 2GB = 19 TL

Açıklama

Hizmet kalitesini arttıran, sunduğu tarife ve paketlerini zenginleştiren Türk Telekom’dan uygun fiyatlı kaçırılmayacak bir paket!

Türk Telekom’un yeni Bol ve Hızlı 2 GB paketi ile her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 2 GB internet ayda sadece 19 TL.

Bol ve Hızlı 2 GB paketi, son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak Türk Telekom’a gelenlere ve yeni bir faturasız hat alıp gelenler için ayda 19 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için ise ayda 25 TL olarak ücretlendiriliyor. Henüz 4.5G’ye geçiş yapmadıysanız, paketi satın aldığınızda 4.5G için onay vermiş ve geçiş yapmış sayılırsınız.

Bol ve Hızlı 2 GB paketinin en güzel tarafı ise ay dolmadan kullanım haklarınız bittiğinde paketin bitiş süresini beklemeden tekrar satın alabiliyorsunuz. Kısacası paketi ay içerisinde birden çok kez satın alabilirsiniz.

Önemli Not: Bu tarife abone alımına kapatılmıştır. Aynı özelliklerde yakın dolulukta Türk Telekom / Benzersiz 2 GB (750DK 1000SMS 2GB) 18 TL paketine bakabilirsiniz.

Kampanya adı

 Bol ve Hızlı 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 2 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 19 TL
Mevcut aboneler için 25 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN BOLHIZLI2GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL BOLHIZLI2GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bol ve Hızlı 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL’dir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Bol ve Hızlı 2GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 37 YORUM
 1. blank Esma Demircan dedi ki:

  İyi günler, paket bittiğinde tekrardan satın almak için önce iptal etmemiz mi gerekiyor? Nasıl satın alacağım?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Esma hanım, paket ay dolmadan bittiği taktirde tekrardan satın almak için, her hangi bir iptal işlemi yapmadan “BOLHIZLI2GB” yazıp “5555”e SMS göndermeniz yeterlidir. Eğer paket ay dolmadan bittiyse ve tekrardan satın almazsanız 30 günün sonunda bakiyeniz olması durumunda otomatik olarak yenilenecektir.

 2. blank Elif Sözbir dedi ki:

  Telsiz vergi ücretindeki küsüratıda göz önünde bulundursaydınız keşke. 19 liralık paketi 20 lira yükleyerek alamıyorum 25 tl yüklemem gerekiyor telsiz vergisi yüzünden.

 3. blank Sultan Yılmaz dedi ki:

  Bence bu paketi alacağınıza yeni yıl 2 gb paketini alın. Bu pakette 750 dakika veriyo yeni yıl 2 gb paketinde 1000 dakika veriyo ve fiyatları aynı.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sultan hanım, evet Yeni Yıl 2 GB paketinin her yöne dakikası daha fazla ve fiyatları aynı. Ancak Bol ve Hızlı paketinin avantajı ay dolmadan bittiği taktirde ayın dolmasını beklemeden tekrardan satın alabiliyorsunuz.

   1. blank Latif dedi ki:

    Ben aynı paketi satın almaya çalışıyorum ama mesajın başarısız gönderdim diye alamıyorum

    1. blank Admin dedi ki:

     Merhaba Latif bey, yanlış yazıyor olmalısınız. BOLHIZLI2GB yazıp 5555 e SMS göndereceksiniz.

 4. blank Sila dedi ki:

  Ben bu paketi alırsam bana hat vericeklermi ben hatta bir ücret ödeyecekmiyim yardımcı olursanız sevinirim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sıla hanım, paket alımlarına hat ücretsiz olarak verilmemektedir. Kampanyadaki paketten faydalanmak için öncelikle Türk Telekom hattı almanız gerekmektedir.

 5. blank sevda bakır dedi ki:

  benm tarifem 19tl ye 750dk 2GB net ve 1000sms. 1 ay oldu bugun kontur yukledim.ama paket yenilenmedi ne yapmaliyim.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sevda hanım, tarifenizin kullanım süresi ne zaman bitti ve bitiş tarihinden ne kadar süre sonra TL yüklemesi yaptınız?

 6. blank Fahrettin YAZICI dedi ki:

  BİMCELL’li olunca turk-telekom’a geçmek gerekir mi ?
  Gerekirse ne yapmalı ? Cevap verememe durumuınuz var mı?
  İyi çalışmalar…

  16.08.2016 Salı

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Fahrettin bey, Bimcell Türk Telekom’un bir hizmeti olduğu için numara taşımanıza gerek yoktur. Yanlızca tarife değişikliği yaparak, Türk Telekom mobil tarifelerinden birine gelerek, Bol ve Hızlı 2 GB paketinden faydalanabilirsiniz. Ancak yeni bir hat alarak veya farklı bir operatörden numaranızı taşıyarak Türk Telekom’a gelmediğiniz için paket ücreti mevcut müşteriler üzerinden yani aylık 25 TL olarak ücretlendirilecektir.

 7. blank Seda dedi ki:

  Meraba paket hala gecerlimi

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba seda hanım, Bol ve Hızlı 2 GB kampanyasına yeni müşteri alımı kapatılmıştır.

 8. blank sedat dedi ki:

  bu hatta nerden gecmiştim yav baket yapacam yapılmıyo bayilige gidiyrum manyak adamlar musteri hzmedini arayın diyo arıyom baglamıyolar nasıl olacak bu

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sedat bey, Bol ve Hızlı 2 GB kampanyasına yeni müşteri alımı kapatıldığı için kayıt olamazsınız. Dilerseniz aşşağıda belirtmiş olduğum link ile diğer kampanyaları inceleyebilirsiniz.
   Diğer Türk Telekom paketlerini görmek için tıklayın

 9. blank Cansu dedi ki:

  Aynı paketi kullanıyorum. Paket biteli 1 haftadan fazla oldu, kontör yüklemesi yapıldı ama hala paletim yenilenmedi.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Cansu hanım, paketi kaç aydır kullanıyorsunuz ve iptal talebinde bulundunuz mu?

   1. blank cansu dedi ki:

    1 yıl olmadı. ve hiç iptal talebinde bulunmadım. her ay yapıyordum ama bu ay 1 haftadan fazla oldu paketim biteli yeterli bakiyemde var ama yenilenmedi paketim

    1. blank Admin dedi ki:

     Bol ve Hızlı 2 GB paketi için yeni müşteri alımı kapatıldı. Ancak siz daha öncesinde pakete abone olduğunuz için yanılmıyorsam, iptal talebinde bulunmadığınız sürece 12 ay boyunca paketiniz otomatik olarak yenilenir. Müşteri hizmetlerini arayarak sorunu izah ediniz, hattınızla ilgili detaylara bakarak size yardımcı olacaklardır.

 10. blank Anonim dedi ki:

  İkili paket neden kapatıldı? Yeniden açılmasını istiyoruz.

  1. blank Yener dedi ki:

   Açılmasını istiyorum.

 11. blank Semra Oktar dedi ki:

  Dün gece 23 tl olduğunu internetten görüp geçtiğim DOLU 2GB Paketi için sabah TL yüklediğimde 27 tl ye ücretlendirildim. hatam sms ile paketimi değiştirmemmiş ..ve başka bir hatta olmamammış .. netteki sayfada böyle bir bilgilendirme olmamasına rağmen bu şekilde fiyatlandırma konusunda hakkımı arayacağım

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Semra hanım, yazım yanlışlarınızdan dolayı sorunuzun bir kısmını okuyamadım. Anladığım kadarı ile internet üzerinden Dolu 2 GB paketini incelemişsiniz ve ücretinin 23 TL olduğunu görmüşsünüz fakat paketi almak istediğinizde 27 TL ücret tahsis edilmiş. Şimdi şu şekilde sizi aydınlatabilirim, öncelikle hangi siteden bu bilgiye ulaştınız? Sitemiz üzerinden ilgili paketi incelerseniz veya Türk Telekom’un resmi sitesi üzerinden bakarsanız, Dolu 2 GB paketi son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak Türk Telekom’lu olan aboneler için ayda 23 TL, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesi olanlar için 27 TL olduğunu görebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

 12. blank Yunus dedi ki:

  Merhaba 750 DK 1000 SMS 2 GB internet bu paketi nasıl yapacagız?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Yunus bey, Bol ve Hızlı 2 GB Paketi abone alımına kapatıldığı için bu paketi satın alamazsınız. Türk Telekom’un şuan alıma açık olan Rakipsiz 2 GB Paketi‘ni incelemenizi öneririm.
   Rakipsiz 2 GB Paketi

 13. blank Tuğçe dedi ki:

  Merhaba. Bol ve Hızlı 2 GB paketini nasıl yapacağım?

  1. blank Admin dedi ki:

   İyi günler Tuğçe hanım, Türk Telekom‘un Bol ve Hızlı 2 GB Paketi yeni abone alımına kapalı olduğu için bu paketi satın alamazsınız. Aşşağıda belirtmiş olduğum link ile Türk Telekom’un diğer faturasız paketlerini inceleyebilirsiniz.
   Türk Telekom Faturasız Paketler

 14. blank Yilmaz dedi ki:

  19 TL’lik paketim vardı iptal olmuş yardımcı olurmusunuz* Nasıl yapabilirim tekrardan?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Yılmaz bey, pakete olan abonelik süreniz bitmiş veya paketinizin süresi dolmuş olabilir. Müşteri hizmetlerini arayın, işlem geçmişinizi görerek bu konuda size yardımcı olacaklardır.

 15. blank Sinan Kaya dedi ki:

  Eski müşterinizim Vadafone dan Türk telekom a geçeli 2 sene oldu, bir tarife ucuza alamıyorum illa Vadafone a taşıyıp sonra Türk Telekom a mı geçeyim eski müşterilerinizide unutmayin. 23 liraya bol hızlı paketi bizde kullanmak istiyoruz yada onun gibi paket kullanmak istiyoz. Lütfen dikkate alın.

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Sinan, ülkemizde tüm operatörlerde durum bu şekildedir, yeni abonelere daha uygun fiyatlar sunulur. Ancak Türk telekom eski abonelerine diğer operatörlerden daha uygun fiyatlar sunuyor.

 16. blank Semra Biçici dedi ki:

  Kalan bol hızlı 2gb yazıyorum ama alamıyorum

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Semra, KALAN BOLHIZLI2GB yazıp 5555‘e göndererek Bol ve Hızlı 2 GB Paketi’ndeki kalan kullanım haklarını öğrenirsin, bu pakete geçiş yapamazsın çünkü bu paket alıma kapalıdır.

 17. blank Figen Tangüç dedi ki:

  Merhaba ben yeni hattımı taşıdım ama hangi paketi nasıl alıcam bilmiyorum

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Figen, Bol ve Hızlı 2 GB Paketi alıma kapalıdır. Sitemizdeki Türk Telekom kategorisi üzerinden Türk Telekom’un aktif bir çok kampanyasını görebilirsin ve kampanyalara nasıl katılacağın hakkında bilgiye ulaşabilirsin.