Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 750 Dakika + 4GB İnternet = 29 TL


22.08.2016
671
(Türk Telekom) Her Yöne 750 Dakika + 4GB İnternet = 29 TL

Türk Telekom’dan yeni faturalı müşterilerine özel, Dev Fırsat 4 GB tarifesi!

Dev Fırsat 4 GB tarifesi ile her yöne 750 dakika konuşma ve cepten 4 GB internet kullanımına sahip olabilirsiniz. Tarife dahilinde hattınıza tanımlanan içerikler, 30 gün boyunca geçerli olup, kullanılmayan içerikler bir sonraki aya devir etmemektedir.

Dev Fırsat 4 GB tarifesinin fiyatına gelecek olursak, 12 ay taahhüt ile aylık 29 TL, taahhütsüz ise aylık 49 TL’dir. Tarife yanlızca yeni Türk Telekom faturalı müşteriler için geçerlidir. Mevcut müşteriler Dev Fırsat 4 GB tarifesinden faydalanamazlar.

Kampanya adı

Dev Fırsat 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Her yöne 750 DK
Cepten 4 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için taahhütlü 29 TL
Yeni aboneler için taahhütsüz 49 TL
Mevcut aboneler için geçerli değildir

Aktivasyon ve detaylar

  • Pakete Kayıt

Tarifeye katılım Türk Telekom mağazalarından yapılmaktadır

  • Kalan Sorgulama

9333‘ü ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz

  • Paket İptali

Tarife için iptal işlemi Türk Telekom mağazalarından yapılmaktadır

Kampanya Detaylarını Gör
  • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika ve 4 GB cepten internet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi ile gelen müşteriler için 49 TL’dir. Tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi ile kayıt olup SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 29 TL’dir.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren Avea Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için  SOZ yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren taahhüt vermeyen müşteriler tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 49 TL’dir.
  • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
  • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşteriler gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
  • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.