(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 5000SMS + 4GB = 25 TL

Açıklama

Türk Telekom’dan Woops’lulara özel internet dolu paket!

Şimdi numarasını Türk Telekom mobil tarifelerine taşıyarak gelen veya yeni hat alan müşterilere her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS ve cepten 4 GB internet ayda sadece 25 TL, mobil tarifeleri kullanan mevcut Türk Telekom müşterileride bu pakete 33 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar.

Üstelik paketin süresi bitmeden interneti biten kişiler diledikleri taktirde ek olarak 2 GB internete sadece 7 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Ayrıca bu pakete kayıtlı Woops’lular, dilerlerse Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor!

Kampanya adı

 Woops İnterneti Dolu 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 4 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 25 TL
Mevcut aboneler için 33 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

 • Kalan Sorgulama

KALAN DOLU2GB yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL DOLU2GB yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Woops’tan İnternet Dolu Paket’in fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 33 TL’dir.
 • Pakete ek olarak sunulan 2 GB internet ücreti 7 TL’dir. Sunulan ek 2 GB internet 30 gün boyunca geçerlidir ve süre sonunda yenilenemez.
 • Geceleri geçerli 3 GB  kampanyasından yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattınıza tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkınız 30 gün boyunca her gün 00.00-06.00 saatleri arasında ve toplam 3 GB ile sınırlıdır.
 • Paketi iptal etmediğiniz sürece bakiyenizde yeterli TL olduğu taktirde 30 günün sonunda paketiniz yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsınız.
 • BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifelerini kullanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Bu pakete kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.

“(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 5000SMS + 4GB = 25 TL” üzerine 19 yorum

 1. Ceren Eren dedi ki:

  Merhaba ben bu paketi kullanıyorum. Geceleri bedava internete kayıt oldum ama bu gece internete girdiğimde paketimden gitti?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Ceren hanım, geceleri bedava internet saat 00:00’da başlamaktadır. Saat 00:00’da internetinizi kapatıp tekrardan açın, böylelikle bedava internet kullanımına geçilecektir.

 2. Onur dedi ki:

  Kardeşim paketimin süresi bitmeden aynı paketi tekrar yaptırabilirmiyim

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Onur bey, Turk Telekom’un Woops’lu kullanıcılarına sunmuş olduğu İnternet Dolu Paket kampanyasından ay içerisinde yanlızca 1 kez faydalanabilirsiniz.

 3. Erdal çalık dedi ki:

  Ne zamana kadar bu tarifeye gecebiliyoruz

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Erdal bey, Dolu 2 GB kampanyası şuan için yeni müşteri alımına açıktır. Sonlanma tarihi kampanya detaylarında belirtilmemiştir.

 4. Hamiyet dedi ki:

  Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 5000SMS + 4GB = 25 TL kampanyasına ne zamana kadar başvurabiliriz?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Hamiyet hanım, Dolu 2 GB kampanyası şuan için yeni müşteri alımına açıktır. Sonlanma tarihi kampanya detaylarında belirtilmemiştir.

 5. Ayyca dedi ki:

  Merhaba bu tarife bitti mi

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba, Woops İnterneti Dolu 2 GB kampanyası yeni müşteri alımına kapatılmıştır, kampanyadan faydalanamazsınız.

 6. Egemen dedi ki:

  Avea mükemmel ancak birazdaha internet hızlı olsa daha güzel olur

 7. Goncanur dedi ki:

  Bu kampanyadan nasil yararlanabilirz? Yardimci olurmusunz?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Goncanur hanım, Woops İnterneti Dolu 2 GB kampanyası için yeni müşteri alımı kapatıldığı için bu kampanyadan faydalanamazsınız. Ancak Türk Telekom’un bu fiyat aralığında bir çok faturasız paketi bulunmaktadır, incelemenizi tavsiye ederim.

 8. Rabia dedi ki:

  Musteri alimina kapanmistir diyor??

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Rabia hanım, açıklama bölümünde belirttiğimiz üzere kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

 9. Erman dedi ki:

  Şu anda bu paketi kullanıyorum nasıl yenilicem eskiden sürem dolmadan yenileniyordu.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Erman bey, paketi kaç aydır kullanıyorsunuz?

 10. Nazlı dedi ki:

  Ben Woops’a daha yeni geçtim, bu paketi 25 TL’ye mi yoksa 33 TL’ye mi alacağım?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım, yeni abone olduğunuz için pakete 25 TL ödeyerek sahip olabilirdiniz ancak paket abone alımına kapalı olduğunu için şuanda bu paketi satın alamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir