Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 1000SMS + 1GB = 19 TL


01.09.2016
1.928
(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 1000SMS + 1GB = 19 TL

Açıklama

Türk Telekom son dönemlerde düzenlemiş olduğu uygun fiyatlı ve bol içerikli kampanyaları ile diğer operatörleri geride bırakıyor. Yeni, Dolu 1 GB kampanyası, uygun fiyatı ile oldukça ilgi görüyor.

Dolu 1 GB paketini satın aldığınızda, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 1 GB internete sahip oluyorsunuz. Paket içeriği yanlızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir, yurt dışı kullanımlarında farklı fiyatlandırma uygulanır.

Dolu 1 GB paketi, son 30 gün içerisinde yeni bir hat alarak veya numarasını Türk Telekom faturasıza taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 23 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Paketiniz günü dolmadan bittiğinde, yeterli bakiyeniz olması durumunda, paket süresinin dolmasını beklemeden yenileme işlemi yapabilirsiniz. Dolu 1 GB paketi ile hattınıza tanımlanan içerikler 30 gün boyunca geçerli olup, 30 günün sonunda kullanılmayan içerikler silinmektedir.

Kampanya adı

 Dolu 1 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 1 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 19 TL
Mevcut aboneler için 23 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN DOLU1GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL DOLU1GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Dolu 1GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 23 TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Dolu 1GB Paketi’nden aylık 23 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. blank Sana dedi ki:

  Ne iş ya kendi abonelerine 23 TL, numarasını taşıyanlara 19 TL sonunda başka operatöre taşıyacağım.

 2. blank Adem dedi ki:

  Neden kendi müşterisine daha pahalı?
  Çok kızdım bütün ailemle beraber başka operatöre geçecem.

  1. blank Admin dedi ki:

   İyi günler Adem bey, hangi operatörü tercih edeceğinizi siz bilirsiniz ancak diğer operatörlerde de ücretlendirme bu şekilde yapılmakta.