Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 1000SMS + 1GB = 17 TL


14.02.2016
1.979
(Türk Telekom) Her Yöne 500DK + 1000SMS + 1GB = 17 TL

Açıklama

Türk Telekom paketler ve tarifeler bakımından diğer operatörlere göre daha fazla alternatif sunuyor. Düzenlemiş olduğu Büyük Fırsat kampanyası, özellikle yeni müşteriler için kaçırılmayacak fırsat!

Büyük Fırsat 1 GB paketini satın aldığınız taktirde, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 1 GB internete sahip olursunuz.

Paketin ücreti yeni bir faturasız hat alarak Türk Telekom’a geleli 30 günü geçmemiş veya hattını Türk Telekom faturasıza taşıyıp 30 günü geçmemiş kullanıcılar için ayda 17 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için ise ayda 21 TL olarak ücretlendiriliyor.

Büyük Fırsat 1 GB paketini satın aldığınızda hattınıza tanımlanan tüm faydalar yurt içi kullanımda geçerlidir, yurt dışı kullanımlarınızda farklı tarife üzerinden ücretlendirme olacaktır.

Kampanya adı

 Büyük Fırsat 1 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 500 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 1 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 17 TL
Mevcut aboneler için 21 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN FIRSAT1GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL FIRSAT1GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 17 TL, mevcut müşteriler için aylık 21 TL’dir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. blank Büşra dedi ki:

  Numaramı Türk Telekoma taşıma nedenim bu paket oldu. Teşekkürler Türk Telekom muhteşemsiniz.

 2. blank Yalçın Ali dedi ki:

  Avea ve Türk Telekomun birleşmesi çok iyi oldu. Bu gibi avantajlı ve internet paketi yüksek kampanyalar bekliyoruz.

 3. blank Soner dedi ki:

  Merhaba, ben şimdi numaramı Türk telekoma taşısam ve bu paketi satın alsam, yeni müşteriler için 17 lira diyor, kaç ay sonra ben eski müşteri sayılıcam ve paket ücreti benim için 21 lira olacak?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Soner bey, yeni müşteriler için geçerli kampanya fiyatları genelde 12 ay ile sınırlıdır. Sonrasında mevcut müşteri fiyatlandırması geçerli olur.

 4. blank Omer dedi ki:

  Paketin gecerlilik suresi ne zamana kadar devam ediyor ? Simdi hala devam ediyor mu gecebilir miyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Ömer bey, paket aktif ve satın alabilirsiniz. Ancak kampanyanın gerçerlilik süresi detaylarda belirtilmediği için ne zamana kadar devam edeceği konusunda bir şey söylemem doğru olmaz.

 5. blank hanife inan dedi ki:

  mrb gcen gun aradılar turktelekoma gecermısınız dıye hat koptu bebegım var gıdıp gecıs yapamıyorum televondan yapıyorlardı gecısı nasıl yapabılırım acıl cvp

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Hanife hanım, Türk Telekom müşteri hizmetleri 444 1 500‘ü arayarak durumu izah edin, geçiş konusunda yardımcı olacaklardır.

 6. blank sumeyye dedi ki:

  Avea kadar sacma bir operatör yok… Ben boyle birşey görmedim. Arkadaşım hiç bir operatorde paketi yenilmedigin takdirde ne zaman yuklersen tarifen tekrar oluyor avea da bu yok.. bir diğeri yeni geçenlere tarife ne ya eski olanlara niye vermiyorsunuz ne farkı var
  . 3. Sude 17 tl lik tarifeyi 21 tl olarak geri veriyor sunuz hemen operatorlugumu degistiricem böyle saçmalık görmedim.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Sümeyye hanım, 30 günün sonunda hattınızda yeterli bakiye olması durumunda paket tekrardan aynı fiyat üzerinden yenilenir, bakiye olmadığı zaman ise sanırım 1 hafta kadar süre tanımlanır. Birde Türk Telekom’u övmek için söylemiyorum, en uygun tarife ve paketler Türk Telekom’da.

   Sizinde yorumunuza saygı duyuyorum, bu gibi şikayetleri müşteri hizmetleri aracılığı ile bildirirseniz daha etkili olacaktır.

 7. blank Gamze dedi ki:

  Bu paketi yaptım 17 tl olanı 1 ay falan geçti param yoktu diye yenileme dim .tekrar yenilenir mi paket otomatik iptal mi oldu

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Gamze hanım, paketin bitiş tarihini takip eden 29 gün içerisinde bakiye yüklemeniz durumunda paket otomatik yenilenmektedir. Eğer 29 gün içerisinde yükleme yapmazsanız paket iptal edilir.

 8. blank vedat dedi ki:

  Hattimi aveaya tasiyacagim admin peki kampanya ne veriyor turktelekom

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Vedat bey, numaranızı Türk Telekom’a taşıdığınızda veya yeni Türk Telekom hattı aldığınızda bir çok tarife ve paketleri mevcut müşterilerden daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 9. blank Zino dedi ki:

  Yeni Yıl 4GB tarifem iptal olurmu bu tarifeyi yaparsam?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba, başka bir tarife veya paket kullanabilmeniz için öncelikle mevcut paket veya tarifenizi sonlandırmanız gerekmektedir. Ancak Büyük Fırsat 1 GB paketi yeni abone alımına kapatıldığı için bu pakete kayıt olamazsınız.

 10. blank Hasan dedi ki:

  Bu paketi nasıl satın alabilirim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Hasan bey, Türk Telekom Büyük Fırsat 1 GB Paketi yeni abone alımına kapatıldığı için bu paketi satın alamazsınız.

 11. blank Zeynep dedi ki:

  Ben böyle saçma operatör görmedim, interneti çabuk bitiyor 3 GB interneti sadece ev dışında açmama rağmen 6 gün oldu daha tarifem yenileneli 1 GB internet kaldı Vodafone’dayken 3 GB internet 1 ayda bitiyordu. 1 GB ta fazla kalıyordu ayım bittiğinde bu gidişle operatörümü değiştirecem.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım, anladığım kadarı ile internetiniz çabuk bittiği için Türk Telekom’a tepki göstermişsiniz. Ancak internetin çabuk bitmesi operatör ile alakalı bir durum olamaz. Telefonunuzda otomatik güncelleştirmeler açık olabilir veya kullanmış olduğunuz uygulamalardan kaynaklanıyor olabilir. Ancak şunu net söyleyebilirim ki bu durumun kesinlikle Türk Telekom’dan kaynaklı değildir.

 12. blank Erkan Yeni dedi ki:

  Her yöne dakikam bitti internet var SMS var dakikam bitti nasıl yenileyebilirim benim kullandığım paket 500 dakika 1000 SMS 1 gb internet

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Erkan, paketinin yenilenmesi için 30 günlük süresinin dolması gerekir. Ek dakika paketi alarak paket yenileninceye kadar ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

 13. blank Onur Kabakulak dedi ki:

  Paketi nasıl yapacağız bununla ilgili bir bilgi yok?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Onur, Büyük Fırsat 1 GB Paketi şuan alıma kapalıdır, bu paketi şuan satın alamazsın. Diğer kampanyaları incelemeni öneririm.