Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 4GB = 29 TL


08.02.2016
1.582
(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 4GB = 29 TL

Türk Telekom’dan internette gezmeyi sevenler için interneti bol Yeni Yıl 4 GB paketi!

Yeni Yıl 4 GB paketi ile ayda sadece 29 TL karşılığında her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4 GB cepten internete sahip olabilirsiniz. Paketin ücreti yeni müşterileri için aylık 29 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için ise aylık 35 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Paketi satın aldığınızda hattınıza sunulan dakika ve SMS’ler yurt içi kullanımda geçerli olup, Kıbrıs ve yurt dışı kullanımlarda geçerli değildir.

Kampanya adı

Yeni Yıl 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 29 TL
Mevcut aboneler için 35 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

YENIYIL4GB yaz 5555‘e gönder

 • Kalan Sorgulama

KALAN YENIYIL4GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL YENIYIL4GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni Yıl 4GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 29 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için aylık 35 TL’dir.
 • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom’a taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. blank Yasin Kurt dedi ki:

  Yeni müşteriler için 28 tl güzel ama eski müşteriler için 35 tl bence bu pakete göre fazla.

 2. blank Osman dedi ki:

  Türk Telekom’a hattımı yeni taşıdım bana özel tarife arıyorum müşteri temsiLcileri bana yardımcı olmuyorlar.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Osman bey, sanırım Türk Telekom’un faturasız abonesi oldunuz, numaranızı taşıyalı kaç gün oldu ve paket için ödeyebileceğiniz ücret ne kadar? Belirtirseniz size tavsiyede bulunabilirim.
   Yada aşşağıda belirtmiş olduğum link ile Türk Telekom faturasız paketleri inceleyebilirsiniz.
   Türk Telekom Faturasız Paketler

 3. blank nurten dedi ki:

  mrhb ben hattımı Türk Telekom’a geçireli bir ayı gecti ve bu tarifeyi yapmak istiyorum. Bu tarifeyi ne zaman yapabilirim. Ocak ayında mı başlayacak?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Nurten hanım, Türk Telekom faturasız abonesi olalı 1 ayı geçti ise paket size mevcut abone üzerinden ücretlendirilecektir. Paketi istediğiniz zaman satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi kayıt tarihinden itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsiniz, süre sonunda hattınızda yeterli bakiye bulunursa paketiniz otomatik olarak yenilenir.

 4. blank Hamdi dedi ki:

  Bence eski muşterinize 35 TL, yeni musterinize 29 TL, bence uygun değil. Artık bu son olacak benim için.

 5. blank Tayfun dedi ki:

  Sürekli aynı şey yeni gelenlere 29 TL eski, yıllardır kullananlara 35 TL adalet bunun neresinde? Yillardır Türk Telekom müşterisi olacan sonra sen yeni gelenden fazla ödeyecen.

 6. blank Hatip dedi ki:

  Yani benim yeni müşterilerden ne farkım oluyor 1ayı 2 gün geçmiş diye benden 2 gün önce gelen kullanıyor ben kullanamıyorum ne kadar saçma ozaman operatör mü değiştirecem belki orda daha güzel bi paket buldum müşteri neden kaybediyorsunuz ki yapacak paket kalmadı

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Hatip bey, Türk Telekom bu şekilde kampanya düzenlemektedir, biz Cepyo.com ekibi olarak yanlızca operatörlerin kampanyalarını siz ziyaretçilerimize sunuyoruz ve mümkün olduğunca olası sorunlarınıza yardımcı oluyoruz.

 7. blank Mürüvvet Veziroğlu dedi ki:

  35 tl eski aboneler için fazla diye düşünüyorum. Aslında normal ancak kısıtlı bütçeye sahip olan bizlere biraz fazla.

 8. blank Evren bilgin dedi ki:

  Çekim güçü nedir geçiş yapıcam ama emin değilim.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Evren bey, yaşadığınız bölgeyi bilmediğim için çekim gücü yani bölgenizde çekim kalitesi ne seviyede olur bir şey diyemem. Çevrenizde Türk Telekom kullanıcıları varsa onlara sorarak bölgenizde Türk Telekom’un nasıl çektiğini öğrenebilirsiniz.

 9. blank Resul dedi ki:

  İyi günler ben Türk Telekom faturasıza yeni geçtim, uygun paketler hakkında bilgi verebilirmisiniz?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Resul bey, ortalama olarak ne kadar dakikaya, SMS’e ve internete ihtiyaç duyduğunuzu belirtseydiniz size daha iyi yardımcı olabilirdim. Ancak yinede size bir tavsiyede bulunacağım, Dolu 3 GB Paketi’ne bir bakın derim, aşşağıda paketi inceleyebileceğiniz bir link belirttim.
   Türk Telekom Dolu 3 GB Paketi

 10. blank Tuğba dedi ki:

  Ben yeni yıl 4gb faturali yi taahhütte 25 liraya kullanıyordum. Müşteri Hizmetleri 27 lira olacağını söyledi. O zaman onay vermemiştim. Şimdi bundan nasıl yararlanabilirim?

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   Firmalar, bazı dönemlerde kullanıcılarına uygun fiyatlar tanımaktadır. Şuan ki en düşük fiyat 29 TL. YENIYIL4GB yaz 5555‘e göndermeniz durumunda kayıt olabilirsiniz.