Cepyo | Tarifeler ve Paketler

(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 2GB = 19 TL


28.12.2015
2.837
(Türk Telekom) Her Yöne 1000DK + 1000SMS + 2GB = 19 TL

Türk Telekom, düzenlemiş olduğu paket ve tarifeler sayesinde Türkiye’de en çok numara taşınan operatör olmayı başardı. Müşterilerine sunduğu paket ve tarifelerin uygun fiyatlı olduğu gibi, müşterilerinin ihtiyaçlarınıda karşılayacak düzeyde.

Yeni yıl kampanyasının 2 GB’lık olan Yeni Yıl 2 GB paketini satın aldığınız taktirde, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve cepten 2 GB İnternet hattınıza tanımlanmaktadır.

Paket ücretine gelecek olursak, mevcut Türk Telekom müşterileri için Yeni Yıl 2 GB paketi aylık 25 TL, yeni Türk Telekom müşterileri için aylık 19 TL olarak ücretlendirilmektedir. Paketi 19 TL yani yeni müşteri olarak satın alabilmek için numaranızı Türk Telekom’a taşıyalı 30 günü geçmemiş olması veya yeni bir hat alalı 30 günü geçmemiş olması gerekiyor.

Önemli Not: Bu tarife abone alımına kapatılmıştır. Aynı özelliklerde yakın dolulukta Türk Telekom / Benzersiz 2 GB (750DK 1000SMS 2GB) 18 TL paketine bakabilirsiniz.

Kampanya adı

 Yeni Yıl 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 2 GB

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 19 TL
Mevcut aboneler için 25 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

blank

 • Kalan Sorgulama

KALAN YENIYIL2GB yaz 5555‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL YENIYIL2GB yaz 5555‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni Yıl 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Türk Telekom’a gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut Türk Telekom müşterileri için aylık 25 TL’dir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Yeni Yıl 2GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirler.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom’a taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 30 YORUM
 1. blank Emincan Karakurt dedi ki:

  Merhaba Admin,

  Ben numaramı avea ya taşıdığımda bu paketi satın aldım ve süresi dolduğunda başka paket almak için iptal etmiştim. Şimdi tekrar bu paketi almak istiyorum 19 tl mi çekilecek 25 tl mi?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Emincan bey, paketi tekrar satın almak istediğinizde mevcut Avea müşterisi olarak görüneceksiniz, yani paketi 25 TL’ye satın alabileceksiniz.

 2. blank Caner Kukul dedi ki:

  Ben 2 hafta önce numaramı türk telekoma taşımıştım ve süper fırsat 1 gb paketini aldım ama interneti az geldi. Şimdi o paketi iptal edip bu paketi alsam 19 tl olucak dimi? 30 günü geçmedi sonuçta.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Caner bey, evet bu paketi yeni müşteri ücretlendirilmesi ile yani 19 TL’ye satın alabilirsiniz.

 3. blank ece ayşe dedi ki:

  yeni almak isteyenler için paket hala aktif bir şekilde kullanımda mı?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Ece hanım, paket alımı aktiftir, satın alabilirsiniz.

 4. blank Ali dedi ki:

  Harika bir opeoratör bizlere hizmet verdiği için sonsuz teşekkürler.

 5. blank ais dedi ki:

  Vodafone abonesiyim şimdi numaramı tasirsam yeni yil 2gb paketinden yararlanabilir miyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba, evet numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak Yeni Yıl 2 GB paketinden faydalanabilirsiniz.

 6. blank Recep Ketrez dedi ki:

  Her yöne 1000 Dk.ve 1000 SMS+2 GB 19 Tl.paketi yeni gelenlere uygulanan bir tarife ama eski abonelere böyle bir hak yok neden eski abonelere de bir iyileştirme kolaylık sağlanmıyor,yoksa ne de olsa bunlar bizim malımız gözüyle mi bakılıyor AVEA yı satın almakla bizleri de mi satın aldınız anlamına geliyor.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Recep bey, düşüncelerinize saygı duyuyorum ancak mevcut müşterilerine en iyi imkanları sağlayan operatör Türk Telekom’dur. Diğer operatörlerin kampanyalarına baktığımızda yeni ve mevcut müşterileri için düzenlenmiş kampanyaların fiyatları Türk Telekom’un fiyatlarına göre daha pahalı. Türk Telekom yeni müşterilerine mevcut müşterilerinden daha uygun fiyatlar sunuyor ancak mevcut müşterilerine sunmuş olduğu fiyatlar diğer operatörlere göre çok daha uygun.

 7. blank mehmet dedi ki:

  bende kontor yükledim 20 tl bugün ama hediyemi vermedi aveya cimrileşti sanırım

 8. blank abdullah dedi ki:

  bu paketi bir geçerlilik süresi varmı 10 atdır bu paketteyim 20 tl yükledim fakat paket kendini yenilemedi ne yapmalıyım

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Abdullah bey, birkaç ay öncesinde Yeni Yıl 2GB kampanyasına yeni müşteri alımı kapatıldı. Eğer yenileme işlemi gerçekleşmezse kampanya sonlandırılmış olabilir.

 9. blank Nilay dedi ki:

  Merhabalar.
  Uzun zamandir bu paketi kullaniyorum fakat ayim dolmadan paketlerim bitti. Bu paketi tekrar yapmak icin turk telekom bayiisine gitmek yerine direk Tl alarak YENİYİL2GB yazip 5555 gondererek ayim dolmadan paketten yararlanabilrmiyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Nilay hanım, Yeni Yıl 2GB kampanyası yeni müşteri alımına kapatıldı. Siz öncesinde bu pakete kayıt olduğunuz için kampanyadan faydalanmaya devam ediyorsunuz. Yeni Yıl 2GB paketi ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir. Paketi tekrardan satın almak için bayiiye gitmenize gerek yok, TL yükleyerek satın alabilirsiniz. YENIYIL2GB yazıp 5555’e SMS gönderin. Eğer satın alma işlemini gerçekleştiremezseniz, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz, yardımcı olacaklardır.

 10. blank Emine dedi ki:

  Merhaba ben yeni hat almak için avea ya gittm görevli kişi hatın 50 tl oldgunu içinde 65 tl hediye oldugunu söyldi bu tl ile paket alınabiliniyor mu yoksa hat aldırmak için süslüyorlar mı konuyu

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Emine hanım, hattı satın aldığınızda içerisinde bulunan bakiyeyi paket ve tarife işlemleri için kullanabilirsiniz.

 11. blank zehra dedi ki:

  Ben hattimi yirmi gun once aldim icinde heryone ve sms i olan uygun bir paket varmi

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Zehra hanım, Türk Telekom faturasız kullanıcısınız sanırım. Dolu 1 GB paketini incelemenizi tavsiye ederim.
   Dolu 1 GB Paketi

 12. blank Feride dedi ki:

  Ben 1 yıl önce Türk Telekom’a geçtim. 19 TL’lik Yeni Yıl 2 GB Paketi’ni kullanıyordum. Bugün 20 ve 30 TL yükledim, şimdi bu bakiye ile hangi paketi yapmamı önerirsiniz?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Feride hanım, öncelikle sorunuzda epey bir anlatım bozukluğu bulunuyordu, ben sizi anladığım kadarı ile sorunuzu düzelttim. Tavsiyeme gelecek olursak eğer 7-25 yaş grubundaysanız Selfy’e kayıt olarak Selfy Mor Medium Paketi’ni satın almanızı öneririm. İlgili paketi aşşağıda belirtmiş olduğum linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.
   Selfy Mor Medium Paketi

 13. blank Mehmet dedi ki:

  Selam ben Avea ya hattı 4 ay önce taşıdım ama daha açtıramadım yurt dışında olduğum için ne yapmam gerekiyor 19 luk tarifeden yararlanmam mümkün mü?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Mehmet, Yeni Yıl 2 GB Paketi abone alımına kapalı olduğu için şuan bu paketi satın alman mümkün değil. Sitemiz üzerinden Türk Telekom bölümüne girip, Türk Telekom’un güncel tarife ve paketlerine bakarak ihtiyacın olan paketi bulabilirsin.

 14. blank Aynur Efe dedi ki:

  Bu faturasız hat için mi geçerli?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Aynur, yukarıda belirttiğimiz Yeni Yıl 2 GB Paketi faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerlidir ancak bu kampanyaya yeni abone alımı kapalıdır.

 15. blank Tuğba dedi ki:

  Merhaba türk Telekoma geçmek istiyorum ama geçiş yaptıktan sonra 6 ay boyunca numara değişimi yapamiyormuşum bu nedenle gecemedim ama hala geçmek istiyorum buna bir çözüm yolu Yok mu

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhaba, teknik destek için müşteri hizmetlerini aramalısınız. Bizim gözlemlediğimiz böyle bir kısıtlama bulunmuyor.

 16. blank Bahar dedi ki:

  Merhaba TL yuklemesi yaptım ama paketim olmadı. Paketimin olması İcin ne yapmalıyım?1000 dk 1000sms 1000 İnternet tarifes İcin ne yazıp yollamalıyım

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   Bu kampanyaya abone alımları kapalıdır. İsterseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak farklı bir kampanya seçebilirsiniz.