Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası


27.02.2021
439
Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası, Tüm dünyanın amansızca mücadele verdiği korona virüs salgını dolayısıyla birlikte Türk Telekom’dan aboneleri için yepyeni bir kampanya başlamış bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın Kontrollü Sosyal Hayata geçişleri başlatabilmek adına T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca hazırlanan uygulama artık ücretsiz bir şekilde abonelerimize sunulacaktır. Uygulama Türk Telekom ile ücretsiz bir şekilde Hayat Eve Sığar mobil uygulamasına erişim tüm mobil müşterilerimiz için ücretsiz olmaktadır.

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı korona virüs konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek olan salgın hastalıklara karşı oluşabilecek olan riskleri en aza indirgemek ve yayılmasını mümkün olduğunca önlemek amacı ile hazırlanmış mobil uygulama olmaktadır. Geliştirilen uygulama ile birlikte telefon numarasını doğrulama yaparak, adım adım tarafınıza sorulan soruları cevaplamanız gerekmektedir. Korona virüs salgınına karşı belirtiler geliştiğinde nasıl davranmanız gerektiğine karşı destek alabileceksiniz. Uygulama ile de diğer yandan harita üzerinde yer alan Eczane, marketler, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç alanlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca evde izolasyonda, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebileceksiniz.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Türk Telekom ile düzenlenen kampanya kapsamında 19.10.2020 tarihinden itibaren faturalı ya da faturasız tüm abonelerimiz otomatik bir şekilde kampanyadan faydalanabileceklerdir. Bu şekilde gerçekleştirilen uygulama ile ekstra olarak kayıt yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Hayat Eve Sığar uygulaması ile birlikte telefon numarasını doğrulama yaparak, adım adım tarafınıza sorulan soruları cevaplamanız gerekmektedir. Korona virüs salgınına karşı belirtiler geliştiğinde nasıl davranmanız gerektiğine karşı destek alabileceksiniz. Uygulama ile de diğer yandan harita üzerinde yer alan Eczane, marketler, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç alanlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca evde izolasyonda, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebileceksiniz. Uygulamada ailem bölümünde yer alan merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, karşı taraftan ilgili bireyin uygulamayı yükleyip onay vermesinin ardından, konum bilgilerini görebilir, takip ederek bulundukları bölgedeki risk durumunu inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom World Of Tanks Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından hem faturalı, hem faturasız aboneler faydalanabileceklerdir.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası, Türk Telekom aboneleri için ücretsiz olmaktadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası için tüm müşterilerimize Hayat Eve Sığar uygulaması yönüne yapılan kullanımlar ücretsiz olmaktadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasından faydalanmak için ekstra olarak kayıt işlemine gerek bulunmamaktadır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasında Hayat Eve Sığar faydası üçüncü kişilere devredilemez. Başka bir hatta transfer edilemez.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası, kapsamında abonenin faydalanmış olduğu farklı bir paketinin olması halinde, Hayat Eve Sığar yönündeki kullanımları ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyasının geçerli olduğu dönemde hat iptali yapan ve diğer operatörlere taşıyan müşterilerin hakları sona erecektir.
  • Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası hakkında, kampanyayı durdurma, değişiklik yapma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Türk Telekom Abonelerine Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

2021 Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Bakandan Müjde Geldi, Herkese Bedava İnternet Dağıtılacak!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.