Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / General Mobile GM8, 32 GB Tarifenize Ek – 104TL


10.01.2021
587
Türk Telekom / General Mobile GM8, 32 GB Tarifenize Ek – 104TL

Türk Telekom General Mobile GM8, 32 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyası son sürat olarak devam etmektedir. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz cihaz kampanyasından dilediğiniz cihaz için faydalanabileceğiniz gibi General Mobile GM8, 32 GB cihaz için de faydalanabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak sunulan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Her zaman en yeni Android sürümü ile güçlü ve gelişmiş bir kullanım sağlayan General Mobile GM 8 Türk Telekom’da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. General Mobile GM8, 32 GB şimdi Türk Telekom mağazalarında ya da online olarak satışa sunulmuş bulunmaktadır. General Mobile model cihazlar dikkat çeken tasarımlara sahip olarak gözleri üzerlerine çekmektedirler. General Mobile model cihazların kullanımı da oldukça kolay ve hemen uyum sağlanabilmen özellikte olmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmış General Mobile cihazları siz değerli müşterilerimize satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Türk Telekom – General Mobile iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, General Mobile GM8, 32 GB model cihaza 12 Ay boyunca Ayda*104TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de General Mobile GM8, 32 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 1.199TL’ye satın alabilirsiniz

General Mobile GM8, 32 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1.199TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 104TL

General Mobile GM8, 32 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 5.7″ HD+ IPS
 • Kamera / 13 MP FF, f2.2 Diyafram Selfie Kamera / 13 MP AF, f2.0 Diyafram Arka Kamera
 • İşlemci / Qualcomm 8 Çekirdek 1.4 GHz
 • RAM / Dahili Hafıza 3 GB / 32 GB
 • İşletim Sistemi / Android
 • Ağırlık / Boyutlar /152 gr / 154.2 x 72.7 x 7.96 mm
 • Batarya / 3075 mAh
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.