Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / General Mobile GM 10, 64 GB Tarifenize Ek – 186TL


10.01.2021
416
Türk Telekom / General Mobile GM 10, 64 GB Tarifenize Ek – 186TL

Türk Telekom General Mobile GM 10, 64 GB Tarifenize Ek akıllı cihaz kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz General Mobile GM 10, 64 GB model cihazı tarifenize ek taksit seçenekleri ile rahatlıkla satın alabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı tarifenize ek taksit seçenekleri ile satışa sunulan General Mobile GM 10’un, Süper Geniş Açılı Kamerası ile Bakış Açınızı Türk Telekom’da Genişletmeye var mısınız? 8 MP selfie kamera ve yapay zeka destekli üç arka kameraya 13 MP + 5 MP + 2 MP (rear) Triple AI kamerasına sahip olan General Mobile GM 10 ile siz de artık profesyonel fotoğraf çekebilirsiniz.​​​ General Mobile GM 10, 64 GB model cihazı dilerseniz Türk Telekom mağazalarından bizzat gelerek, dilerseniz de online olarak satın almanız mümkün olmaktadır. General Mobile markası günümüz teknolojisine göre uyarlanmış olan akıllı cihazları ile akıllı cihaz pazarında kendisine oldukça önem taşıyan yer edinmiş bulunuyor. Tasarımları ve şık sunumları ile adından epeyce söz ettiren marka General Mobile son olarak da General Mobile GM 10, 64 GB model cihazı ve uygun fiyatı ile dikkatleri çekiyor. Türk Telekom Faturalı abonesi olarak dilediğiniz şekilde satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom – General Mobile iş birliği ile Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak, General Mobile GM10, 64 GB model cihaza 12 Ay boyunca Ayda*186TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Dilerseniz de General Mobile GM10, 64 GB model cihaza peşin ödeme yaparak 1.799TL’ye satın alabilirsiniz

General Mobile GM 10, 64 GB Cihazın Satın Alma Seçenekleri

Peşin KDV Dahil Fiyatı: 1.799TL
Türk Telekom Faturalı Tarifenize Ek 12 Ay Her Ay: 186TL

General Mobile GM 10, 64 GB Model Cihazın Genel Özellikleri

 • Ekran / 6.52″ IPS LCD
 • Kamera / 8 MP Ön Kamera / 13MP + 5MP + 2MP Üçlü Arka Kamera
 • İşlemci / Mediatek MT6762D Helio A25
 • RAM / Dahili Hafıza 3 GB / 64 GB
 • İşletim Sistemi / Android 10
 • Diğer / Renk Seçenekleri: Gece Mavisi, Gold
Kampanya Detaylarını Gör
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.