Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyası


13.11.2020
314
Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında numarasını Türk Telekom’a taşıyan herkese 10 GB Bedava İnternet ve yanında 3 ay cayma bedelsiz deneme fırsatı sizleri beklemektedir. Hemen Türk Telekom’a numaranızı taşıyın geçerli olduğu tarifelerden bir tanesini seçerek yenilenen alt yapısı ile birlikte hem 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanın hem de 3 ay boyunca bedelsiz cayma hakkı kazanın. Türk Telekom Faturalı tarifelerden bir tanesine numarasını taşıyarak gelen kampanyaya katıldığınız günden itibaren ilk 30 gün boyunca geçerli 10 GB Bedava İnternet ve 3 fatura dönemi boyunca bedelsiz cayma hakkı verilecektir.

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak için kampanyanın geçerli olduğu bireysel ve kurumsal tarifelerden bir tanesine numara taşıma yolu ile başarılı bir şekilde geçiş yapan herkes sunulan haktan faydalanabilecektir. Numarasını başarılı bir şekilde Türk Telekom’a taşıyan herkes aktivasyon tarihini takip eden 30 gün içerisinde kampanyaya Online İşlemler Uygulaması üzerinden ya da SMS yolu ile başvuruda bulunan yeni aboneler faydalanabileceklerdir.

2020 Türk Telekom Kasım Ayı Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim?

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında Türk Telekom’a numara taşıyarak geçiş yapabileceğiniz yöntemler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye kampanyasına Online İşlemler uygulamasından ya da SMS yöntemi ile başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Online İşlemler Uygulaması, Bana Özel, Avantajlı Paketler menüsünden başvuru yapabilirsiniz.
 • Başvuruda bulunmak için SMS kanalı yolunu tercih edenler ise GEL DENE yazarak 5555’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır.
 • Yapılan başvurunun geçersiz olması durumunda ise hattınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanya Detayları

 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyası, Düzenlenen kampanya 11 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına yukarıda belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına bireysel ya da kurumsal tarifelerden herhangi birisine belirtilen tarihlerde numara taşıma yolu ile başarılı bir şekilde gelen ve aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün içinde kampanyaya Online İşlemlerden ya da SMS yolu ile başvuran aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına belirtilen şartları sağlayarak gelen aboneler bir defaya mahsus olmak üzere, kampanyaya katılımı takip eden 30 gün içerisinde sunulan haklardan faydalanabileceklerdir.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına dahil olan herkes ilk ay 10 GB Bedava İnternet ve ilk 3 fatura dönemi boyunca bedelsiz cayma hakkına sahip olacaklardır.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına Aboneler, SMS veya Online İşlemler Uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecektir. SMS yoluyla kampanyaya katılım için GEL DENE yazıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasına dahil olan abonelerin, tarifesine taahhüt verdikten sonra ise ücretsiz cayma hakkından faydalanabilir. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak kampanya kayıt tarihi baz alınır.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasından her hat sadece bir kere faydalanabilmektedir.
 • Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyasında tanımlanan haklar ücretsiz internet hakkının süresi 30gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri kampanyayı sonlandırma ve iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Türk Telekom / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom SGK Sorgulama Servisi

2020 Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.