Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Fiber Net Hızlı Kampanya Limitsiz 95,90TL


27.09.2018
645
Türk Telekom / Fiber Net Hızlı Kampanya Limitsiz 95,90TL

Türk Telekom Jet hızında FibernetHipernet limitsiz kampanyaları ve içerikleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Bol içerikli seçenekleri, öğrenciler için eğitim paketleri bir internetten daha ne istenebilir dedirten tarifeleri ile tam sizlere göre.

Türk Telekom okula yeni başlayan çocuklarınıza özel okumayı ve yazmayı severek öğrenmelerini sağlayan Kayıp Sesler Ülkesi online eğitim ürünü ücretsiz sizlere sunuluyor. 1.sınıf ve okul öncesi öğrencileri için Buki okula hazırlık eğitim programı ücretsiz. HızlıGo online hızlı okuma platformu, öğrencilerimize anlam kaybı yaşatmadan dakikada 800 kelimeyi okuma becerisi kazandır ve ücretsizdir.

Türk Telekom öğrencilerimizi İngilizce öğrenirken de desteklemeye devam ediyor. İngilizce öğrenmeye yeni başlayan İlk Okul öğrencilerine özel TEDdy’s Ready eğitim ürünü siz değerli öğrencilerimiz için ücretsizdir. Daha bitmedi 3.sınıftan lise seviyesine gelene kadar her sınıf seviyesinde İngilizce, öğrencilerimiz severek öğrensin diye Hedefim İngilizce online eğitim ürünü siz öğrencilerimize ücretsizdir.

Türk Telekom olarak arayın gelelim kurulumunuzu ücretsiz gerçekleştirelim üstelik 150TL hoş geldin indirim fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Avantajları

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s  Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Binlerce Noktada WİFİ : Türk Telekom WiFi noktalarından internete 2GB ücretsiz giriş fırsatı..

Muud Doyasıya Müzik : Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi..

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı..

Tarifene Ek İlk 3 Ay 25GB Hediye 

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Taahhütlü: 95,90TL / Ay

Tarifeye Kayıt:

Evde İnternete online olarak, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak yada Türk Telekom Satış Noktalarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Paket Özellikleri:

İlk Ay Ücretsiz

Ücretsiz Eğitim Paketleri

Evde Ücretsiz Kurulum

Bağlantı Ücreti Dahil

Erişim Ücreti Dahil

Modem Fırsatı

Fiber Gücü

150TL Hoş Geldin İndirimi

Tarifene Ek İlk 3 Ay 25GB Hediye

Kampanya Detayları:

  • 3 Ay Bedava Kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 27 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları (ilk 3 ay 0 TL, sonraki 24 ay kampanyalı fiyat) 27 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 8Mbps 50GBve 24Mbps 35GB giriş paketleri dışında kalan üst paketlere gelen müşterilerimize, 3 ay boyunca evde internet paketlerine ek olarak her ay 25GB AKN ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL‘ye sunulacaktır.
  • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), kampanya kapsamında ilk 3 ay 0 TL ve sonraki 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Kampanya kapsamında istendiği takdirde, Alo dakika paketlerinden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet hat sahibi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.