Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Fiber Net Hızlı Kampanya / 64,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

22.09.2018
523
Türk Telekom Fiber Net Hızlı Kampanya / 64,90TL

Türk Telekom’dan yeni eğitim ve öğretim yılında, öğrencilere özel yepyeni Limitsiz Fiber internet paketi. Son yıllarda internet kullanımı, modern yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Öyle ki eskiden Kütüphanelere giden öğrenciler artık derslerinde bilmediği veya takılıp kaldığı herhangi bir soru karşısında dahi, kendini internette araştırma yaparken buluyor. Kampanyaya dahil olanlar, öğrenciler için her yaş grubuna uygun eğitim paketlerinden ücretsiz yararlanabiliyor. Türk Telekom öğrencilere özel hazırladığı, Limitsiz Fiber internet tarifesinin içeriğinde öğrenciler, aradığından fazlasını bulabilecekler.

Türkiye olarak internet servisi veren birçok kuruluş bulunmaktadır. Bu kuruluşlar çeşitli kampanya seçenekleri sunuyorlar. Bu kadar internet kampanyaları arasında herkes kendi bütçesine en uygun, internet kampanyasını seçerek ciddi miktarda tasarruf elde etmiş bulunuyor.

Türk Telekom’da bütçenizi düşünen internet servis sağlayıcınız olarak, Türkiye’nin geleceği öğrencilerimiz için Jet Hızında Limitsiz Fiber internet paketini kullanıma sunuyor.

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Kampanyaya Özel Ücretsiz Servisler:

Buki : Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır.

Hedefim İngilizce : 3.sınıftan liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizcenin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.

HızlıGo : Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.

Kayıp Sesler Ülkesi : Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma – yazma destek eğitim ürünüdür.

TEDdy’s Ready : İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenilmesini ağlar.

Binlerce Noktada WİFİ : Türk Telekom WiFi noktalarından internete 2GB ücretsiz giriş fırsatı..

Muud Doyasıya Müzik : Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi..

McAfee Antivirüs Koruma : Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı.

Boyner.com.tr’de İndirim : Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri, Boyner mobil uygulaması üzerinden yapacakları HER 200TL alışverişe anında 40TL indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanya Detayları:

  • Net Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.​
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 8Mbps 50GBve 24Mbps 35GB giriş paketleri dışında kalan üst paketlere gelen müşterilerimize, 3 ay boyunca evde internet paketlerine ek olarak her ay 25GB AKN ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL‘ye sunulacaktır.
  • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), Net Kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.

Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.