Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi – 45TL


02.05.2020
688
Türk Telekom / Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi – 45TL

Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi ile müşterilerimize beklediklerinden de fazlasını sunmaya devam ediyoruz. Türkiye genelinde en eski ve isim olarak köklü iletişim kuruluşlarından birisi olan Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi ile serinin en geniş ve kapsamlı kampanyası ile karşınızdadır. Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi siz değerli müşterilerimize istediklerinden de fazlasını sunmaktadır. Kampanya kapsamında numarasını son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Türk Telekom Yani Fırsat 20 GB Paketinin aylık kullanım fiyatı olmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 20 GB Cepten Mobil internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paket kampanyası ile tarafınıza tanımlanan içeriklerden 30 gün boyunca dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 20 GB Paketi, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir.

Kampanya adı

Yeni Fırsat 20 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 20 GB Cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 45TL
Numara Taşıyarak Gelenlere: 45TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

FIRSAT 20GB yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama

KALAN FIRSAT 20GB yaz 5555’e gönder.

Paket İptali

IPTAL FIRSAT 20GB yaz 5555’e gönder.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 4 Paketi’nin fiyatı aylık 23 TL, Fırsat 7 Paketi’nin fiyatı aylık 27 TL, Fırsat 10 Paketi’nin fiyatı aylık 32 TL ve Fırsat 20 Paketi’nin fiyatı aylık 45 TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da POS cihazlarından direk yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Fırsat 4 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 4, Fırsat 7 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 7, Fırsat 10 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 10GB ve Fırsat 20 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 20GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell ve VESTELCELL tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. 

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.