Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Yeni Fırsat 10 GB Paketi – 32TL


02.05.2020
1.094
Türk Telekom / Faturasız Yeni Fırsat 10 GB Paketi – 32TL

Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 10 GB Paketi, üçlü tarife serisinin en geniş kapsamlı paketi olmaktadır. Türk Telekom siz yeni müşterileri için son derece cazip fiyatlı içeriği geniş olan Fırsat kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Türk Telekom Yeni Fırsat 10 GB Paketi, diğer paket içeriklerine göre içeriği en geniş tarifesi olmaktadır. Fakat içeriğinin son derece geniş olması Türk Telekom’un çalışmaları adına müşterilerinin ceplerini yakmayan adeta dost tarifelerindendir.

Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 10 GB Paketine son 30 gün içinde numara taşıyarak ya da yeni hat alarak gelen müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Türk Telekom Faturasız Yeni Fırsat 10 GB Paketi ile uygun fiyata paketten beklentilerinizin tamamını elde edebilirsiniz. Üstelik paketi 30 gün içerisinde birden fazla kez satın alabilirsiniz.

Kampanya adı

Yeni Fırsat 10 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 32TL
Numara Taşıyarak Gelenlere: 32TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

FIRSAT 10 yaz 5555’e gönder.

Kalan Sorgulama

KALAN FIRSAT 10 yaz 5555’e gönder.

Paket İptali

IPTAL FIRSAT 10 yaz 5555’e gönder.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 10 Paketi’nin fiyatı aylık 32TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Fırsat 4 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 4, Fırsat 7 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 7 ve Fırsat 10 paketi iptali için IPTAL FIRSAT 10GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.