Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor XL) 750DK 5000SMS 10GB – 39 TL


05.12.2018
1.189
Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor XL) 750DK 5000SMS 10GB – 39 TL

Açıklama

Türk Telekom’da gençlere özel Selfy Mor XL Paketi ile az öde, çok kullan! İnternetsiz yapamam ve fazla internet kullanırım diyorsan bu paketi kaçırma!

30 gün boyunca her yöne geçerli 750 dakika, 5000 SMS, 10 GB paket dahilinde olmak üzere toplamda 11 GB’a kadar internet, Türk Telekom Müzik Premium üyeliği, Tivibu Go Sinema paketi ve Playstore’dan 10 TL indirime, Selfy Mor XL Paketi’ni satın alarak sahip olabilirsin.

Yeni numara alalı veya numaranı Türk Telekom’a taşıyalı 30 günü geçmediyse Selfy Mor XL Paketi’ne ay için 39 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesiysen 45 TL ödersin.

Selfy Mor XL Paketi’ni satın aldığında paket dahilinde 10 GB internet hattına tanımlanır, 21.00-09.00 saatleri arasında geçerli ek 1 GB daha internete sahip olmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olmalı ve tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalısın.

Selfy Mor XL Paketi’ni satın alabilmen için 7-25 yaş grubunda olmalısın. Eğer hattın yaşı tutmayan bir yakının üzerine kayıtlıysa TC Kimlik Numara tanımlaması yaparak paketi satın alabilirsin.

Kampanya adı

Selfy Faturasız Mor XL

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 10 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 39 TL
Mevcut aboneler için 45 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Selfy’nin Mor XL Paketi’ne katılmak için faturasız hattından MOR XL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

 • Kalan Sorgulama

KALAN MOR XL yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL MOR XL yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni bir Türk Telekom Faturasız hat alalı veya numaranı Türk Telekom Faturasız’a taşıyalı 30 günü geçmediyse Selfy Mor XL Paketi’ne 39 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesiysen pakete 45 TL ödeyerek sahip olabilirsin.
 • Selfy Mor XL Paketi’ni satın alabilmen için 7-25 yaş grubu arasında olmalısın.
 • Paketi satın aldığında hattına tanımlanacak olan içerikleri, satın alınan tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsin. 30 günün sonunda kullanmadığın içerikler silinir.
 • Paketinin süresi sona erdiğinde hattında yeterli bakiye bulunursa paketin otomatik olarak yenilenir.
 • Selfy Mor XL Paketi’ni istersen ay içerisinde birden çok kez satın alabilir ve kullanabilirsin.
 • Pakette bulunan içeriklerin yanlızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olduğunu unutma!
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Bülent dedi ki:

  Selam Selfy Mor XL paketini bir ay dolmadan tekrar almak için hangi işlemi yapıyoruz? Bir ay içinde kaç defa alabiliriz ve almak için ne yapmalıyım? Saygılar

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Bülent bey, Selfy Mor XL Paketi‘ni süresi dolmadan tekrardan satın almak için hiç bir iptal işlemi yapmadan tekrardan satın almalısınız. Belirtmiş olduğum gibi iptal işlemi yapmadan MOR XL yazıp 4545’e gönderin yeterli bakiyeniz varsa paket tekrardan satın alınacaktır. Paket için ay içerisinde kaç defa satın alınabileceğine dair üst limit belirtilmemiştir.