Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor Medium) 750DK 5000SMS 4GB – 23 TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
15 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00
blankLoading...

05.12.2018
1.632
Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor Medium) 750DK 5000SMS 4GB – 23 TL

Açıklama

Türk Telekom’lu genç aboneler Selfy ile az ödüyor çok kullanıyor! Selfy Mor Medium Paketi hem fiyatı hemde içeriği ile tam bir genç paketi!

Her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve paket dahilinde 4 GB olmak üzere toplamda 5 GB’a kadar internet, Selfy Mor Medium Paketi ile oldukça uygun fiyata senin olsun.

Son 30 günde numaranı taşıyarak veya yeni numara alarak Türk Telekom’lu olduysan pakete 23 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom’luysan 27 TL ödersin.

Selfy Mor Medium Paketi’ni satın aldığında paket dahilinde 4 GB internet hattına tanımlanır, 21.00-09.00 saatleri arasında geçerli ek 1 GB daha internete sahip olmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olmalı ve tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalısın.

Selfy Mor Medium Paketi gençlere özel olduğu için bu paketi satın alabilmen için 7-25 yaş grubu arasında olmalısın. Eğer hattın yaşı büyük bir yakının üzerine kayıtlıysa kendi TC Kimlik Numaranı tanımlayarak paketi satın alabilirsin.

Kampanya adı

Selfy Faturasız Mor Medium

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 4 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 23 TL
Mevcut aboneler için 27 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Selfy’nin Mor Medium Paketi’ne katılmak için faturasız hattından MOR M yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

 • Kalan Sorgulama

KALAN MOR M yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL MOR M yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak Türk Telekom’lu olursan pakete ay için 23 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom’luysan ay için 27 TL ödersin.
 • Selfy Mor Medium Paketi’nden faydalanabilmen için 7-25 yaş arasından olmalısın.
 • Pakette bulunan tüm içerikleri, kayıt tarihinden itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsin.
 • Selfy Mor Medium Paketi’ni ay içerisinde birden çok kez satın alabilirsin.
 • Paketinin süresi sona erdiğinde hattında paket ücreti kadar TL bulunduğu taktirde Selfy Mor Medium Paketi’n otomatik olarak yenilenir.
 • Pakette bulunan içeriklerin yanlızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olduğunu unutma!
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. blank Mehmet Selim dedi ki:

  “Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” maddesi cçk manidar değil mi? 23 TL’den, 50 TL yapsa bir şey diyemicezmi yani 🙁

  1. blank Admin dedi ki:

   İyi günler Mehmet bey, bahsetmiş olduğunuz madde kampanya şartlarında yer almaktadır, ancak belirttiğiniz düzeyde bir fiyat değişikliği olabileceğini hiç sanmıyorum.

 2. blank Şerife Kelebek dedi ki:

  Yıllardır Türk Telekom’luyum. Selfy Mor Medium’a geçtim 30 TL ödeyeceğim mesajı geldi Burada 27 TL yazıyor. Neden böyle anlamadım. En iyisi numara taşımak herhalde.

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Şerife hanım, Selfy Mor Medium Paketi yeni Türk Telekom aboneleri için aylık 23 TL, mevcut aboneler için aylık 27 TL’dir. Türk Telekom’un resmi web sitesinde bu şekilde belirtilmiştir. Sanırım siz Selfy Mor Large Paketi ile Selfy Mor Medium Paketini karıştırıyorsunuz.

 3. blank Gulsah Güvenç dedi ki:

  Türk telekomluysan 27 tl ödersin ne saçma müşterini elinde tutmak istiyorsan ona da kıyak geç en iyisi aboneliği taşımak sürekli degisicen kim uygun faydaliysa ona gecicen 3 ay orda 5 ay burda çok saçma buldum ve ayıp aynı hakkı sen ona 23 e buna 27 ye satamazsın

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Gülşah hanım, görüşlerinize saygı duyuyorum, ancak operatörlerin genelinde yeni müşteriler için daha uygun fiyatlar sunulmaktadır. Dolayısı ile bu konu hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim.

 4. blank Tuğba dedi ki:

  Ben tc numaramı yanlış tuşlamışım 529 yerine 539 tuşlamışm sonrdn farkettim.Müdahale edebliyor msnz.. ?
  Başkasının hakkına girmeyelim..

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Tuğba hanım, TC numaranızı yanlış girdiğiniz halde işlem onaylandı sanırım. Müşteri hizmetlerini arayarak tanımlama işleminizi düzelttirebilirsiniz.

 5. blank Mustafa dedi ki:

  Eski abonelere hep haksızlık yapıyorsunuz tasvip etmiyorum ayıp ayıp ayıp

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey, Türk Telekom dahil olmak üzere diğer operatörlerde de yeni abonelere mevcut abonelerden daha uygun fiyatlar sunulmaktadır.