Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor Large) 750DK 5000SMS 6GB – 27 TL


05.12.2018
1.484
Türk Telekom / Faturasız (Selfy Mor Large) 750DK 5000SMS 6GB – 27 TL

Açıklama

Türk Telekom’dan gençlere özel bol içerikli kaçırılmayacak Selfy Mor Large Paketi! İnternette fazla vakit geçiriyorsan bu paket tam sana göre!

30 gün boyunca her yöne geçerli 750 dakika, 5000 SMS, 6 GB paket dahilinde olmak üzere toplamda 7 GB’a kadar internet, Türk Telekom Müzik Premium üyeliği, Tivibu Go Sinema paketi ve Playstore’dan 10 TL indirime, Selfy Mor Large Paketi’ni satın alarak sahip olabilirsin.

Yeni Türk Telekom abonesiysen yani son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak veya yeni numara tahsis ederek Türk Telekom’lu olursan pakete 27 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom abonesiysen pakete 30 TL ödersin.

Selfy Mor Large Paketi’ni satın aldığında paket dahilinde 6 GB internet hattına tanımlanır, 21.00-09.00 saatleri arasında geçerli ek 1 GB daha internete sahip olmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olmalı ve tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalısın.

Selfy Mor Large Paketi genç abonelere özel olduğu için bu paketi satın alabilmen için 7-25 yaş arasında olmalısın. Eğer hattın yaşı tutmayan bir yakının üzerine kayıtlıysa TC Kimlik Numara tanımlaması yaparak paketi satın alabilirsin.

Kampanya adı

Selfy Faturasız Mor Large

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 5000 SMS
Cepten 6 GB

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 27 TL
Mevcut aboneler için 30 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Selfy’nin Mor Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından MOR L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

 • Kalan Sorgulama

KALAN MOR L yaz 4545‘e gönder

 • Paket İptali

IPTAL MOR L yaz 4545‘e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
 • Son 30 gün içerisinde numaranı taşıyarak Türk Telekom’lu olursan pakete ay için 27 TL ödersin, 30 günden uzun süredir Türk Telekom’luysan ay için 30 TL ödersin.
 • Selfy Mor Large Paketi’nden faydalanabilmen için 7-25 yaş arasından olmalısın.
 • Pakette bulunan tüm içerikleri, kayıt tarihinden itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsin.
 • Selfy Mor Large Paketi’ni ay içerisinde birden çok kez satın alabilirsin.
 • Paketinin süresi sona erdiğinde hattında paket ücreti kadar TL bulunduğu taktirde Selfy Mor Large Paketi’n otomatik olarak yenilenir.
 • Pakette bulunan içeriklerin yanlızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olduğunu unutma!
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank Hüseyin Gedikogllu dedi ki:

  1 ay içinde kaç defa Selfy Mor Large Paketi alabilirim?
  Yani paket bitince süre beklemeden tekrar paket alabilir miyim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, Selfy Mor Large Paketi‘nin kampanya şartlarında üst limit belirtilmeden ay içerisinde birden çok kez satın alınabildiği yer alıyor. Paketinizin süresi bitmeden yenilemek için iptal işlemi gerçekleştirmeyin, yeterli bakiyeniz olduğundan emin olarak tekrardan kayıt SMS’i gönderin paketiniz tekrar alım yaptığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanabileceğiniz şekilde hattınıza tanımlanacaktır.

 2. blank Selma dedi ki:

  Merhaba mor large self tarifemi iptal ettim fakat 2aydır hala aktif ve 37tl ödüyorum

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İptal işleminin ardından herhangi bir tarifeye geçiş yapmadığınız için işlem tamamlanmamış olabilir.Dilediğiniz tarifeye geçiş yaptığınızda iptal işlemi gerçekleşecektir.