Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi – 59TL


25.11.2020
472
Türk Telekom / Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi – 59TL

Türk Telekom Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi ile Türk Telekom avantajlı kampanyaları genç müşterilerimiz için devam. Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen 7 – 25 yaş arasındaki Selfy’li müşterilerine özel kampanya siz değerli gençlerimizi bekliyor. Türk Telekom ile özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsin. Mobil uygulamayı indir, giriş yap, sen de faydalanabilirsiniz. Türk Telekom ile pakete yalnızca Türk Telekom Online İşlemler (Mobil) Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Paket satın al” menüsünden “Selfy Paketleri” kategorisine girerek talebini iletebilirsin.

Türk Telekom Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi ile bol bol internetiniz mevcut olarak dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet ile işlemleri çok olan müşterilerimiz tam size göre kampanya Türk Telekom’dan! Hemen Türk Telekom Online işlemler menüsünden giriş yaparak satın alabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi için mağazalarımıza gitmenize gerek yok sadece Online İşlemlerden satın alabileceğiniz bir pakettir.

Türk Telekom Faturasız Selfy Mobilist 17 GB Paketi ile Yurt İçi Her Yöne tam 12 GB cepten internet, Yurt İçi Her Yöne 250 DK ve Yurt İçi Her Yöne 250 SMS kullanım haklarına, 28 gün süre ile sahip olabilirsiniz.

Kampanya adı

Selfy Mobilist 17 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 250 DK
Her Yöne 250 SMS
Her Yöne Cepten 17 GB

Ücretlendirme

Online İşlemler’den Gelene 59TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne giriş yaparak kayıt olabilirsin.

Kalan Sorgulama

Paketinde kalan dakikalarını, SMS’lerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN MOBILIST 17GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Mobilist paketlere kayıt yalnızca Mobil Online İşlem Merkezi (MOIM, Mobil Uygulama) üzerinden yapılabilmektedir.
 • Bu paketten Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, O Ses Türkiye, TV8 ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerindeki Selfy’li müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 28 gün boyunca geçerli. 28 gün içinde dakikalarını, SMS’lerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMS’lerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir, bir sonraki döneme devretmez.
 • Mobilist paketler kapsamında yüklenen paket faydaları 28 gün boyunca kullanılabilir. 28 günün sonunda paketin yenilenmez. Tekrar satın almak istersen yeniden Mobil Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparak işlemini gerçekleştirebilirsin.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne 250 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Paket kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
  Paket kapsamında sunulan 7 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 KR olacak şekilde uygulanır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları devretmez.
 • Paket kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemezsin.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.