Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız S.E.Ç. Emekli 500 Dakika Paketi – 16TL


27.02.2021
1.076
Türk Telekom / Faturasız S.E.Ç. Emekli 500 Dakika Paketi – 16TL

Türk Telekom Faturasız S.E.Ç. Emekli 500 Dakika Paketi, ben işimi telefonda konuşarak hallediyorum bana dakika dışında SMS ya da internet gerekmiyor diyenleri buraya bekliyoruz. Emekli, 50 yaş ve üzerinde iseniz hattınızı Türk Telekom’a taşımak istiyorsanız hemen işlemlerinizi gerçekleştirelim. Size en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz.

Türk Telekom Faturasız S.E.Ç. Emekli 500 Dakika Paketi siz kıymetli emeklilerimiz için hattını faturasız Türk Telekom mobil hatta geçiren 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için her yöne 500 dakika sadece 16TL ödeyerek sahip olabiliyorlar. Yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelerek Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya  Mobil Her Yöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz Türk Telekom mobile gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Emekli Paketlerini satın alabilirler. İndirimli paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir.  90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketinden faydalanamaz. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanya adı

S.E.Ç. Emekli 500 Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika

Ücretlendirme

Taahhütsüz 16TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

S.E.Ç. Emekli 500 paketi EMEKLI500 ya da EMEKLI500 TCKN yazıp 5555’e SMS gönderilerek alınabilir.

Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.

Kalan Sorgulama

Paketlerden kalan haklar, S.E.Ç. Emekli 500 paketi için KALAN EMEKLI500 yazıp 5555’e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.

Paket İptali

IPTAL EMEKLI500 yazıp 5555’e gönderilerek iptal edilebilir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelerek Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya  Mobil Her Yöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz Türk Telekom mobile gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Emekli Paketlerini satın alabilirler.
 • İndirimli paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir.
 • 90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketi’nden faydalanamaz. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Emeklilere özel indirim  Faturasızda S.E.Ç 500 Paketinde geçerlidir. Her Yöne Geçerli 500 Dakika içeren S.E.Ç. Emekli 500 paketi 16 TL’dir.
 • E.Ç. Emekli 500 paketi EMEKLI500 ya da EMEKLI500 TCKN yazıp 5555’e SMS gönderilerek alınabilir.
 • Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.
 • Paketlerden kalan haklar, S.E.Ç. Emekli 500 paketi için KALAN EMEKLI500 yazıp 5555’e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • Paket iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye varsa 30 günde bir otomatik yenilenir. Otomatik yenileme için bakiye kontrol edilme süresi 29 gündür. 29 gün boyunca yeterli bakiyesi olmayan müşterilerin paketleri otomatik olarak iptal olur. Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir. Paketlerin otomatik yenilenmesi S.E.Ç Emekli 500 paketi için IPTAL EMEKLI500 yazıp 5555’e gönderilerek iptal edilebilir.
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamındaki hakların geçerlilik süresi 30 gündür. Bir paket süresi içerisinde kullanılmayan faydalar kullanım dönemi sonunda silinecektir.
 • Paketlerdeki dakikalar tükendikten sonraki kullanımlar müşterinin kendi tarifesinden ücretlendirilecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.