Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız S.E.Ç. Emekli 250 Dakika Paketi – 12TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,80
blankLoading...

18.05.2020
710
Türk Telekom / Faturasız S.E.Ç. Emekli 250 Dakika Paketi – 12TL

Türk Telekom Faturasız S.E.Ç. Emekli 250 Dakia Paketi ile emeklilere destek oluyor. Telefon ile konuşma dışında pek işim olmaz sadece konuşma ile işimi hallediyorum diyorsanız tam size göre bir paket burada. Genelde ben çok arama yapmam daha çok beni ararlar 250 Dakika bana yeter diyenler buyurun Türk Telekom mağazalarına!

Türk Telekom Faturasız S.E.Ç. Emekli 250 Dakika Paketi ile hattını faturasız Türk Telekom mobil hatta gelen 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için her yöne 250 dakika Sadece 12 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelerek Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya  Mobil Her Yöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz Türk Telekom mobile gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Emekli Paketlerini satın alabilirler. İndirimli paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir.  90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketi’nden faydalanamaz. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanya adı

S.E.Ç. Emekli 250 Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 30 Gün Geçerli 250 Dakika

Ücretlendirme

Taahhütsüz 12TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

S.E.Ç. Emekli 250 paketi EMEKLI250 ya da EMEKLI250 TCKN yazıp 5555’e SMS gönderilerek alınabilir.

Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.

Kalan Sorgulama

Paketlerden kalan haklar, S.E.Ç. Emekli 250 paketi için KALAN EMEKLI250 yazıp 5555’e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.

Kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

S.E.Ç Emekli 250 paketi için IPTAL EMEKLI250 yazıp 5555’e gönderilerek iptal edilebilir.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelerek Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya  Mobil Her Yöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan müşterilerimiz Türk Telekom mobile gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Emekli Paketlerini satın alabilirler.
  • İndirimli paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir.
  • 90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketi’nden faydalanamaz. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
  • Emeklilere özel indirim Faturasızda S.E.Ç 250 Paketinde geçerlidir. Her Yöne Geçerli 250 Dakika içeren S.E.Ç. Emekli 250 paketi 12 TL’dir.
  • Paketlerden kalan haklar, S.E.Ç. Emekli 250 paketi için KALAN EMEKLI250 yazıp 5555’e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
  • Paket iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye varsa 30 günde bir otomatik yenilenir. Otomatik yenileme için bakiye kontrol edilme süresi 29 gündür. 29 gün boyunca yeterli bakiyesi olmayan müşterilerin paketleri otomatik olarak iptal olur. Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir. Paketlerin otomatik yenilenmesi S.E.Ç Emekli 250 paketi için IPTAL EMEKLI250 yazıp 5555’e gönderilerek iptal edilebilir.
  • Paketler kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Paketler kapsamındaki hakların geçerlilik süresi 30 gündür. Bir paket süresi içerisinde kullanılmayan faydalar kullanım dönemi sonunda silinecektir.
  • Paketlerdeki dakikalar tükendikten sonraki kullanımlar müşterinin kendi tarifesinden ücretlendirilecektir.
  • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.