Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Multy 5 GB Paketi – 50TL


23.06.2020
791
Türk Telekom / Faturasız Multy 5 GB Paketi – 50TL

Türk Telekom Faturasız Multy 5 GB Paketi ile müşterilerimiz bir operatörden beklediklerinden de fazlasına bu tarife ile ulaşım sağlayacaklardır. Türk Telekom ile Multy Faturasız olarak sunulan paketler son derece dolu olan içeriği ve her yerde kullanmanıza seçenek tanıyan internet erişimi ile ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılamaktadır. Türk Telekom Faturasız Multy 5 GB Paketi ile müşterilerimiz oldukça geniş olan paket içeriği ile birlikte, Sil Süpür üzerinden kazanacağınız garanti hediyeniz ile yüzler gülümsemeye devam ediyor. Ayrıca paket içerisinde sunulan Tivibu Go Süper paket hediyesi ile Ulusal, Yabancı, Belgesel, Sinema, Spor kanallarını mobil cihazınıza getiriyor!​​​​​​​

Türk Telekom Faturasız olarak sunulan Multy Paketleri, tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılayan bol GB’lı cepten internet, sosyal medyada geçerli internet, Sil Süpürde garanti internet hediyesi ve Türk Telekom WiFi noktalarında geçerli WiFi internet içerikleri ile her yöne 500 dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da! Ayrıca Multy Paket satın alan tüm müşterilerimize Tivibu Go Süper Paket hediye!

Türk Telekom Faturasız Multy 5 GB Paketine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB Mobil internet kullanım hakkına sahip olmaktadır. Ayrıca tarifenin normal içeriğinin dışında da gelen müşterilerimiz pek çok içerikten de faydalanabilmektedirler. Sosyal medyada geçerli 5 GB İnternet, Sil Süpürde garantili 5 GB İnternet, TT WiFi noktalarında geçerli 10 GB İnternet ve Tivibu Go Süper paket sizleri beklemektedir.

Kampanya adı

Multy 5 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB cepten Mobil İnternet
Sosyal Medyada Geçerli 5 GB İnternet
Sil Süpür Garantili 5 GB İnternet
TT Wi-Fi Noktalarında Geçerli 10 GB İnternet
Tivibu Go Süper Paket

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Kampanya Fiyatı: Aylık 50TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir. MULTY5 yaz
5555’e gönder, MULTY TIVIBU yaz 5555’e gönder

Kalan Sorgulama

KALAN MULTY5 yaz 5555’e kısa mesaj gönder.

Paket İptali

IPTAL MULTY5 yaz 5555’e kısa mesaj gönder.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Multy Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.