Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Mobilist 15 GB Paketi – 59TL


25.11.2020
1.319
Türk Telekom / Faturasız Mobilist 15 GB Paketi – 59TL

Türk Telekom Faturasız Mobilist 15 GB Paketi ile Türk Telekom’dan süper kampanyalar devam ediyor. Türk Telekom Faturasız Mobilist 15 GB paketinin süper avantajları siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Türk Telekom’un çok özel paketini sadece online işlemlerden satın alabilirsiniz. Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirin, giriş yapın, siz de faydalanın! Online İşlemlerden de satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Mobilsit 15 GB Paketi ile bol bol internetiniz mevcut olarak dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet ile işlemleri çok olan müşterilerimiz tam size göre kampanya Türk Telekom’dan! Hemen Türk Telekom Online işlemler menüsünden giriş yaparak satın alabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Mobilist 15 GB Paketi için mağazalarımıza gitmenize gerek yok sadece Online İşlemlerden satın alabileceğiniz bir pakettir.

Türk Telekom Faturasız Mobilist 15 GB Paketi ile Yurt İçi Her Yöne tam 15 GB cepten internet, Yurt İçi Her Yöne 250 DK ve Yurt İçi Her Yöne 250 SMS kullanım haklarına, 30 gün süre ile sahip olabilirsiniz.

Kampanya adı

Mobilist 15 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 250 DK
250 SMS
Cepten 15 GB

Ücretlendirme

Online İşlemler’den Gelene 59TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Yanlızca Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden satın alabiliyorsunuz.

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden yada Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
  • Mobilist paketlere kayıt yalnızca Mobil Online İşlem Merkezi (MOIM, Mobil Uygulama) üzerinden yapılabilmektedir.
  • Bu paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir.
  • Başka kampanya/paket yoksa aşımlar mevcut paketin geçerlilik suresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Mobilist paketler kapsamında yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir.
  • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme ve paketleri kapatma hakkına sahiptir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.