Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası – 79TL


14.01.2021
86
Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası – 79TL

Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası, Düzenlenen kampanyadan Türk Telekom Faturasız aboneleri rahatlıkla faydalanabileceklerdir. Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi deneyimine hazır olun. Türk Telekom ile ihtiyacınıza uygun Faturasız Mobil Wi-Fi paketleri ile ihtiyaç anında hemen yanınızda olmaktadır. Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası ile ihtiyaç anında Wi-Fi paketlerine bilgisayardan, tabletinizden ve hatta cep telefonunuzdan kolayca erişebileceksiniz. Türk Telekom düzenlediği kampanya ile abonelerinin ev ortamında da internetsiz kalmamaları ve ihtiyaç anında ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası kapsamında, Türk Telekom abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar hazırlayarak kendilerine sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında bu sefer aboneleri için oldukça uygun fiyata satın alabileceği Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paketini değerli müşterilerinin kullanımına sunmuş bulunuyor.

Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası doğrultusunda, Türk Telekom abonelerinin evde de internetsiz kalmamalarını sağlamaktadır. Türk Telekom bu kapsamda abonelerinin kullanımı için birden fazla paket kullanıma sunmuş bulunmaktadır. Belirtilen paketler arasından da sizler için Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket içeriğini sunmaktayız. Türk Telekom Mobil Wi-Fi tarifeleri ile birlikte aynı anda birden fazla internet erişimine sağlamanız mümkün hale gelmektedir. Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında tarifenin geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecek bir kampanya olmaktadır.

2021 Türk Telekom Online Fatura Ödeme İşlemleri Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanya adı

Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Mobil Wi-Fi 30 GB İnternet

Ücretlendirme

Türk Telekom Aboneleri 79TL

Paket Kayıt

 • MOBIL 30GB yaz 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kalan Sorgulama

 • KALAN MOBIL 30GB yazarak 5555’e göndererek kalan sorgulama yapabilirsiniz.

Paket İptal

 • IPTAL MOBIL 30GB yazıp 5555’e göndereceğiniz kısa mesaj ile iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyası, Tüm Türk Telekom faturasız abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bulunmaktadır.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasına Türk Telekom aboneleri SMS göndererek başvuruda bulunabilirler.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında, Türk Telekom abonelerine birden fazla seçenek sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasından Türk Telekom aboneleri kendileri için belirlenen uygun fiyatlardan faydalanabileceklerdir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasına katılan aboneler, wifi paketlerinin kullanım sürelerinin dolmasının ardından yenilenmemektedir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında belirtilen paket içeriğinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmamaktadır.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında aboneler kalan kullanım haklarını yukarıda belirtildiği üzere kısa mesaj yöntemi ile KALAN MOBİL 30 GB yazarak 5555’e SMS göndererek öğrenebileceklerdir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında, 30 GB Mobil Wi-Fi paketinin geçerlilik süresi 90 gün olmaktadır.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında, 30 GB Mobil Wi-Fi paketi geçerlilik süresi kapsamında birden fazla kez satın alınabilmektedir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında kullanılmayan içerikler paketlerin geçerlilik sürelerinin dolmasının ardından otomatik olarak silinecektir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında, Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasından rahatlıkla faydalanabilmek için TL yükleme işlemini her an, istediğiniz yerdengerçekleştirebilirsiniz.
 • Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi 30 GB Paket Kampanyasında, Türk Telekom her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

blank

Türk Telekom Paketmatik Kampanyası

Türk Telekom Arama Geçmişi Dökümü Nasıl Alınır?

2021 En Avantajlı Türk Telekom Tarifeleri Nelerdir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.