Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Mis 6 GB Paketi – 33TL


22.08.2020
907
Türk Telekom / Faturasız Mis 6 GB Paketi – 33TL

Türk Telekom Faturasız Mis 6 GB Paketine gelin içeriklerden dilediğiniz gibi faydalanın. Hala Türk Telekom’lu değilseniz, sizleri en yakın Türk Telekom mağazalarımıza bekliyoruz. Türk Telekom Mis 6 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 33TL’dir. Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

Türk Telekom Faturasız Mis 6 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne kullanabilecekleri 6 GB Cep Mobil İnternet hakkına sahip olmaktadırlar. Sunulan kullanım haklarına aylık sadece 33TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Mis 6 GB paketine kayıt olan aboneler, ilk kayıt olduğu tarihten itibaren 6 ay içerisinde Mis 10 GB paketine yeni müşteri fiyatı ile geçiş yapabilecek ve geçiş yapan aboneler gene 6 ay içerisinden tekrardan yeni müşteri fiyatı ile Mis 6 GB paketine dönüş yapabilecektir. Sadece ilk 6 ay geçerlidir. 6. Ayın sonunda, son kayıt olunan paket iptal edilmediği sürece yenilenmeye devam edecektir.

Türk Telekom Faturasız Mis 6 GB paketinden 33TL’ye faydalanan müşterilerimiz, paketin hatlarına tanımlanmasının üzerinden 6 ay geçmişse, paketten 39TL’ye faydalanacaktır.

Kampanya adı

Mis 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cep Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 33TL
Altı Ay Sonra 39TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Faturasız Müşteriler MIS 6GB yazıp 5555’e SMS gönderin.

Kalan Sorgulama

KALAN MIS 6GB–> 5555

Paket İptali

IPTAL MIS 6GB–> 5555

Kampanya Detaylarını Gör
 • Mis 6GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 33TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL MIS 6GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Mis 6 GB paketine kayıt olan aboneler, ilk kayıt olduğu tarihten itibaren 6 ay içerisinde Mis 10 GB paketine yeni müşteri fiyatı ile geçiş yapabilecek ve geçiş yapan aboneler gene 6 ay içerisinden tekrardan yeni müşteri fiyatı ile Mis 6 GB paketine dönüş yapabilecektir. Sadece ilk 6 ay geçerlidir. 6. Ayın sonunda, son kayıt olunan paket iptal edilmediği sürece yenilenmeye devam edecektir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5 G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.