(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Kafam Rahat Paketi (500 DK, 100 SMS, 100 MB) – 19TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50
Loading...

30.01.2019
334
Türk Telekom / Faturasız Kafam Rahat Paketi (500 DK, 100 SMS, 100 MB) – 19TL

Açıklama

Türk Telekom Faturasız Kafam Rahat Paketi, emekliyim, emekliliğimin tadını çıkartmak istiyorum, bütçemi de aşmak istemiyorum tam sizlere göre tarifemiz mevcut! 50 yaş ve üzeri hattını Türk Telekom’a taşımak ya da yeni hat alarak gelen tüm müşterilerimiz tarifenin faydalarından yararlanmak için 30 gün içinde KAFAMRAHAT yazıp 5555’e mesaj atarak Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Kafam Rahat Paketi siz kıymetli 50 yaş ve üzeri emekli müşterilerimize paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir. Paketten Mobil Çalışan, Mobil Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Hemşehrim tarifeleri Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz ile yeni hat alarak ve numarasını taşıyarak gelen 50 yaş ve üzerindeki müşteriler yararlanabilir.

Kampanya adı

Kafam Rahat Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 100 MB Cep Mobil İnternet

Ücretlendirme

Taahhütsüz 19TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

KAFAMRAHAT yazıp 5555’e mesaj atarak Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Kafam Rahat Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN KAFAMRAHAT yazıp 5555 ‘e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Kafam Rahat Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL KAFAMRAHAT yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Emeklilere özel Kafam Rahat Paketi’ni satın alan müşteriler paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir.
 • Paketten Mobil Çalışan, Mobil Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Hemşehrim tarifeleri Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz ile yeni hat alarak ve numarasını taşıyarak gelen 50 yaş ve üzerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir. Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin 30 gün içinde KAFAMRAHAT yazıp 5555’e mesaj atarak Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketi’nin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 19TL’dir. Paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir. Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.
 • Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki şirketimiz Bimcell tarifelerinden, şirketimiz diğer faturasız tarifelerine tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL’dir.
 • 90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketi’nden faydalanamaz Kafam Rahat Paketi’nin teklif kapsamındaki arama, SMS ve cepten internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 60 gündür. Belirtilen sure içerisinde kullanılmayan dakikalar 60 gün sonunda silinecektir. Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketten yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında paket tekrardan satın alınmalıdır.
 • Kafam Rahat Paket’i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.