Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Kafam Rahat 500 Dakika Paketi – 24TL


22.11.2019
976
Türk Telekom / Faturasız Kafam Rahat 500 Dakika Paketi – 24TL

Türk Telekom Faturasız Kafam Rahat 500 Dakika Paketi, emekliyim, emekliliğimin tadını çıkartmak istiyorum, bütçemi de aşmak istemiyorum tam sizlere göre tarifemiz mevcut! 50 yaş ve üzeri hattını Türk Telekom’a taşımak ya da yeni hat alarak gelen tüm müşterilerimiz tarifenin faydalarından yararlanmak için 30 gün içinde KAFAMRAHAT yazıp 5555’e mesaj atarak Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Kafam Rahat 500 Dakika Paketi siz kıymetli 50 yaş ve üzeri emekli müşterilerimize paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir. 50 yaş ve üzeri iseniz Türk Telkeom Faturasız Kafam Rahat 500 Dakika Paketine gelin, cihazınızdan KAFAMRAHAT yazıp 5555’e SMS göndererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik paket içerisindeki kullanım haklarınızı tam 60 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Kafam Rahat Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 100 MB Cep Mobil İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütsüz 24TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

KAFAMRAHAT yazıp 5555’e mesaj atarak Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Kafam Rahat Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN KAFAMRAHAT yazıp 5555 ‘e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Kafam Rahat Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL KAFAMRAHAT yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Emeklilere özel Kafam Rahat Paketi’ni satın alan müşteriler paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir.
  • Paketten Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan,Hemşehrim tarifeleri Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz ile yeni hat alarak ve numarasını taşıyarak gelen 50 yaş ve üzerindeki müşteriler yararlanabilir.
  • Pakete kayıt, Avea Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
  • Kafam Rahat Paketi’nin ücreti, mevcut faturasız Avea ilgili tarifelerindeki aboneler için KDV-ÖİV dahil 24TL’dir. Paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir. Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.
  • Kafam Rahat Paketi KAFAMRAHAT ya da KAFAMRAHAT TCKN yazıp 5555 ’e SMS gönderilerek alınabilir.
  • Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 24TL’dir.
  • Kafam Rahat Paketi’nin teklif kapsamındaki arama, SMS ve cepten internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 60 gündür. Belirtilen sure içerisinde kullanılmayan dakikalar 60 gün sonunda silinecektir. Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
  • Kafam Rahat Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.