Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız İlk Ay 750DK, 750 SMS, 8 GB Bedava Hoş Geldin Kampanyası


05.02.2019
817
Türk Telekom / Faturasız İlk Ay 750DK, 750 SMS, 8 GB Bedava Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom faturasız İlk Ay 750DK, 750 SMS ve 8 GB Bedava Hoş Geldin Kampanyasına hoş geldiniz. Türk Telekom yeni gelene bol bol hediyeler dağıtıyor. Hattını Türk Telekom’a taşıyan ya da yeni hat alarak Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyasına gelenler faydalanabiliyor. Hattını Türk Telekoma taşıyan ya da yeni gelene ilk ay 750DK, 750SMS, 8 GB Bedava kazanıyor. Üstelik Bedava GB bununla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom 6 ay boyunca tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB daha Bedava İnternet veriyor.

Türk Telekom Faturasız İlk Ay 750DK, 750 SMS, 8 GB Bedava İnternetin yanında 6 ay boyunca tek seferde 30TL ve üzeri yüklemelere 2 GB Daha Bedava İnternetten faydalanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin fırsatları kaçırmayın.

Türk Telekom Faturasız İlk Ay 750DK, 750 SMS, 8 GB Bedava Hoş Geldin Kampanyasına katılım sağlamak için 29.01.2019 tarihi itibari ile yeni hat tesisi yoluyla Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel ön ödemeli tarifelerden birine gelerek, 30 gün içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunan aboneler faydalanabilecektir. Üstelik 2 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir. 6 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Kampanya adı

Hoş Geldin Hediyesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

Aktivasyon ve detaylar

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Katılım

Kampanyadan, son 30 gün içersinde ön ödemeli yeni hat tesisi yolu ile gelen aboneler yararlanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için:
BOLBOL  yazıp, 5555’e SMS gönderin 

Kalan Sorgulama

KALAN BOLBOL-> 5555

Kampanya İptal

Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan, 29.01.2019 tarihi itibari ile yeni hat tesisi yoluyla Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel ön ödemeli tarifelerden birine gelerek, 30 gün içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında abonelere 30 gün geçerli yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 8 GB hediye paketi verilecektir. Üstelik kampanyadan yararlanan abonelerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 2GB daha yüklenecek!
 • 2 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir. 6 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Hediye faydalar 30 gün sonunda sona erecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için aboneler,  BOLBOL yazıp SMS ile 5555’e göndererek talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen 750 SMS yurt içi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde ön ödemeli hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde kampanya sona erecek olup, kampanya kapsamında verilen faydalar iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.