Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Hediyeli 150 Paketi (150 DK) – 10TL


30.01.2019
858
Türk Telekom / Faturasız Hediyeli 150 Paketi (150 DK) – 10TL

Türk Telekom Faturasız Hediyeli 150 Paketi, 50 yaş ve üzeri müşterilerimize özel, fatura ile uğraşmak derdi istemiyorum diyenlerin tarifesi. 50 yaş ve üzeri olan fatura koşuşturması ile uğraşmak istemeyen hattınızı Türk Telekom’a taşımak isteyenler doğru yerdesiniz. Genel olarak çok arama yapmıyorum genelde beni arıyorlar çok fazla dakikaya ihtiyacım yok diyen 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz için özel kampanya.

Türk Telekom Faturasız Hediyeli 150 Paketi ile hattını faturasız Türk Telekom mobil hatta geçiren 50 yaş ve üzeri müşterilerimize 2 aylık her yöne 150 dakika sadece 10 TL. Her Yöne 150 dakika sadece 10 TL üstelik 2 ay geçerli. Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 150 dakika hakkından faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Faturasız Hediyeli 150 Paketinden Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya adı

Hediyeli 150 Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

2 Ay Boyunca Geçerli Yurt İçi Her Yöne 150 Dakika

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütsüz 10TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

60GUN yazıp 5555’e SMS gönderilerek alınabilir.

Kalan Sorgulama

Paketten kalan haklarınızı 5555 kısa numarasına KALAN 60GUN yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için IPTAL60GUN yazarak 5555’e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Hediyeli 150 Paketi’nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 150 dakika hakkından faydalanabileceklerdir.
  • Her bir paketin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 10TL’dir. Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Bimcell tarifelerinden diğer faturasız tarifelere tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 10TL’dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
  • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi’nin teklif kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 60 gündür, Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar 60 gün sonunda silinecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
  • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
  • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
  • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Her bir paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
  • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.