Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Havalı 2 GB Paketi – 25TL


19.08.2020
467
Türk Telekom / Faturasız Havalı 2 GB Paketi – 25TL

Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi il avantajlı paketler ayrıcalığına hoş geldiniz. Türk Telekom ile Havalı paketler ayrıcalığıyla tanışın. Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketinin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için 30 günlük 25 TL’dir. Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi müşterilerine, Yurt İçi Her Yöne 2 GB cepten internet, Yurt İçi Her Yöne 750 DK ve Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ile Türk Telekom ayrıcalığı ile sizlere kullanım sunmaktadır. Üstelik Türk Telekom ayrıcalığı ile pakete ayda sadece 25TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Havalı 2GB paketine gelerek kayıt olan aboneler, avantajlı paket içeriğinin tadını uygun fiyata doyasıya çıkarabilecektir. Türk Telekom Havalı 2 GB Paketi ile havanız yerinizde, kullanım haklarınız cebinizde olsun. Ayrıca ihtiyacınıza göre içeriği değişen diğer Havalı Paketlerinden de faydalanabilirsiniz.

Kampanya adı

Havalı 2 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 2 GB cepten Mobil İnternet

Ücretlendirme

Kampanya Fiyatı: Aylık 25TL

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Faturasız Müşteriler HAVALI 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin.

Kalan Sorgulama

KALAN HAVALI 2GB–> 5555

Paket İptali

IPTAL HAVALI 2GB–> 5555

Kampanya Detaylarını Gör
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi, Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi, Havalı 2GB Paketi’nin fiyatı aylık 25TL olmaktadır.
  •  Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi, Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketine kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da POS cihazlarından direk yapılabilir.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi, kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketi, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Havalı 2GB paketi iptali için IPTAL HAVALI 2GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketinden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paketindeki faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Türk Telekom Faturasız Havalı 2 GB Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.