Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Festival 12 GB Paketi – 42TL


28.11.2020
296
Türk Telekom / Faturasız Festival 12 GB Paketi – 42TL

Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketi ile abonelerine yepyeni avantaj sağlayan paketler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom abonelerini her zaman için kaliteli alt yapısı ve uygun fiyat seçenekli tarifeleriyle şaşırtmaya kaldığı yerden devam ediyor. Türk Telekom tarafından hazırlanan Festival Paketleri ile tanışın farkı yakalayın. Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketi’nden son 30 gün içerisinde numarasını Türk Telekom’a taşıyan ya da yeni hat alan aboneler faydalanabilecektir. Türk Telekom düzenlemiş olduğu yepyeni tarifeleri ile uygun fiyata daha fazla içerik sunuyor. Türk Telekom Festival Faturasız 12 GB Paketine kayıt olunduktan sonra 30 gün içerisinde birden fazla kez satın alma hakkınız bulunmaktadır. Bu şekilde paketiniz en son alınan paket tarihinizden itibaren sıfırlanacaktır.

Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketine gelen abonelerimiz 30 gün içerisinde Yurt içi her yöne 750 dakika, Yurt içi her yöne 250 SMS ve Yurt içi her yöne cepten 12 GB mobil internet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom tarafından Faturasız Festival 12 GB Paketine gelen 30 gün için 42TL olarak faydalanabilecektir.

Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketine gelen aboneler geniş kapsamlı içerik sunan tarifeden uygun fiyata faydalanmanın tadını Festival tadında çıkartabilirler. Türk Telekom ile Festival tadında paketler siz değerli Türk Telekom abonelerimizi beklemektedir.

Kampanya adı

Festival 12 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
Her Yöne Cepten 12 GB

Ücretlendirme

42TL/30 Gün

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

FESTIVAL 12GB yaz 5555’e kısa SMS göndermek yeterlidir.

Kalan Sorgulama

KALAN FESTIVAL 12GB yaz 5555’e kısa SMS göndermek gerekmektedir.

Paket İptali

IPTAL FESTIVAL 12GB yaz 5555’e kısa SMS göndermek gerekmektedir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketine son 30 gün içerisinde numara taşıyarak ya da yeni hat alarak gelen aboneler faydalanabileceklerdir.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketine gelen abonelerimiz 30 gün içerisinde paketi birden fazla kez satın alabilirler, bu şekilde paketinizin sıfırlanması en son paketi takip eden 30 gün içerisinde yenilenecektir.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketine kayıt işlemi SMS, Müşteri Hizmetleri ya da satış noktalarından yapılmaktadır.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paket içerisindeki faydalar 30 gün geçerlidir, 30 günün sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketi 30 gün içerisinde yenilecektir. Paket yenileme işlemi esnasında yeterli bakiyesi bulunmayan aboneler için 29 gün içerisinde yeterli bakiyesinin olması durumunda yenilenecektir.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketinden faydalanacak olan numara, daha önceden Türk Telekom numarası ise numaranın tekrar olarak Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketi kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Faturasız Festival 12 GB Paketi üzerinde her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutmaktadır.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.