Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bonkör 4 GB Paketi – 22TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
blankLoading...

08.12.2019
659
Türk Telekom / Faturasız Bonkör 4 GB Paketi – 22TL

Türk Telekom Faturasız Bonkör 4 GB Paketi ile İllere özel kampanyaları ile yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Türk Telekom Faturasız Bonkör 4 GB Paketi ile belirlenen illerde ki yani müşterilerimiz için kısa bir süre için çok avantajlı kampanya sunmaktadır. Türk Telekom ailesine katılmak için hazırlanan süper avantajlı kampanyasına sizleri de bekliyoruz. Türk Telekom Faturasız Bonkör 4 GB Paketine belirlenen İllerde kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayabileceğiniz İller Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom Faturasız Bonkör 4 GB Paketine belirlenen illerde katılım sağlayan müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten mobil internet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Kampanya adı

Bonkör 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cep Mobil İnternet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 22TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

BONKOR4GB yaz 5555’e gönder.

Kalan Sorgulama

KALAN BONKOR4GB yaz 5555’e gönder

Paket İptali

IPTAL BONKOR4GB yaz 5555’e gönder

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yenimüşteriler yararlanabilir.
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2019 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • Hat aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Türk Telekom Avantaj Şehrimde bireysel faturasız tarifesine son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir.
  • Bonkör 4 GB Paketikapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 22 TL,
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından paket faydalarından faydalanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da müşterilere SMS ile bilgi verilecektir.
  • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde müşterinin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda, paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.