Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bedava 10 GB İnternet Kampanyası


11.03.2019
552
Türk Telekom / Faturasız Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturasız müşterilerine süper kampanya! Türk Telekom Faturasız Yükleme Şenliği Kampanyasına katılan müşterilerine hiç koşulsuz Bedava 10 GB İnternet veriyor. Kampanya 1 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Türk Telekom mağazalarından TL yükleme yapan herkes kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Sadece kampanyaya katılmak için TL yükleme yapmadan önce, Senlik GB yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bir SMS ile Türk Telekom Faturasız Bedava 10 GB İnternet Kampanyasına katılım sağlamış olacaksınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyasına SMS ile katılarak, Türk Telekom mağazalarından yapacağınız 40TL yüklemelere günlük 10 GB, 50TL yüklemelere haftalık 10 GB, 100TL ve üstü yüklemelere ise aylık 10 GB cepten Bedava İnternet hediye kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına 1 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarından 40TL yüklemelere günlük 10 GB, 50TL yüklemelere haftalık 10 GB, 100TL ve üstü yüklemelere ise aylık 10 GB Bedava İnternet hattınıza tanımlanacaktır. Yüklemeyi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılmak için Senlik GB yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya adı

Yükleme Şenliği Bedava 10 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Avantajları

40TL Yüklemelerinize Günlük 10 GB Her Yöne Bedava Cep Mobil İnternet

50TL Yüklemelerinize Haftalık 10 GB Her Yöne Bedava Cep Mobil İnternet

100TL ve Üzeri Yüklemelerinize Aylık 10 GB Her Yöne Bedava Cep Mobil İnternet

Kampanya Katılım

Yükleme yapmadan önce Senlik GB yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya İptali

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Katılım Tarihleri ​​​​

1 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 01.03.2019-30.04.2019 tarihlerinde geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce Senlik GB yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom mağazalarından yapılacak TL yüklemeleri geçerli olacaktır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde Türk Telekom mağazalarından tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • 1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
 • Müşteriler kampanya kaydının ardından tek seferde yapacakları her 40 TL ve üzeri yükleme için ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.