Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 8 GB Paketi – 55TL


16.06.2020
776
Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 8 GB Paketi – 55TL

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 8 GB Paketi size Türkiye’nin en geniş alt yapısına sahip tek markasına tanışma imkanı sunuyor. Türk Telekom her zaman müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Üstelik tarifeye geçiş yapan müşterilerimize ekstra olarak artılar sunulmaya devam edilecektir. Türk Telekom Faturasız Bal Bin 8 GB Paketi ile siz müşterilerini ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya çağırıyor. Türk Telekom’un hazırladığı yepyeni Faturasız Bal Bin tarifelerinden dilediğiniz pakete geçiş yaparak hazırlanan içeriklerden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal Bin 8 GB Paketine gelmek isteyen müşterilerimizi hemen en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz. Paketin en belirgin özelliği ise Türk Telekom mağazalarına gelerek satın alabilmeniz olmaktadır. Bal Bin Paketleri ile lira yüklemenize gerek kalmadan Türk Telekom mağazalarından doğrudan paket satın alabilirsiniz!​

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 8 GB Paketine mağazalarımıza gelerek satın alan müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom Bal Bin 8 GB Paketini seçen müşterilerimiz için sunulan hizmetten diledikleri gibi yararlanma hakkı bulunmaktadır.

Kampanya adı

Bal Bin 8 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 GB cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Gün 55TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Paketler yalnızca Türk Telekom mağazalarından kredi kartı, banka kartı yada nakit ödeme ile satın alınabilmektedir.

Kalan Sorgulama

KALAN BALBIN8 yaz 5555’e gönder

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bal Bin Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • lgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.