Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 4 GB Paketi – 45TL


16.06.2020
973
Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 4 GB Paketi – 45TL

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 4 GB Paketi ile Türkiye’nin en geniş alt yapısına sahip tek operatörünün yepyeni kampanyasına hoş geldiniz. Türk Telekom müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaların altına imzasını atmaya devam ediyor. Her zaman güncel gereksinimler doğrultusunda kampanyalar hazırlamaya önem vermektedir. Türk Telekom Faturasız olarak sunduğu yepyeni Bal Bin Paket tarifeleri sizleri beklemektedir. Bu tarifenin en belirgin özelliği Türk Telekom mağazalarına giderek satın alınabilmesi olmaktadır. Mağazalarımıza giderek seçtiğiniz Türk Telekom Faturasız Bal 4 GB Paketini rahatlıkla satın alabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal Bin Paketleri ile lira yüklemenize gerek kalmadan Türk Telekom mağazalarından doğrudan paket satın alabilirsiniz!​

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 4 GB Paketini mağazalarımıza gelerek satın alma işleminde bulunan müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor.

Kampanya adı

Bal Bin 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 4 GB cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Günlük 45TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Paketler yalnızca Türk Telekom mağazalarından kredi kartı, banka kartı yada nakit ödeme ile satın alınabilmektedir.

Kalan Sorgulama

KALAN BALBIN4 yaz 5555’e gönder

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bal Bin Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
  • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
  • lgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

 

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.