Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 16 GB Paketi – 75TL


16.06.2020
567
Türk Telekom / Faturasız Bal Bin 16 GB Paketi – 75TL

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz Türkiye’nin alt yapısı en kaliteli operatörü ile tanışmış olacaklardır. Ayrıca Türk Telekom Türkiye’nin en kaliteli operatörleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda sizleri kalite ile tanışmak ve Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketine gelerek kaliteli operatör kullanmaya çağırıyoruz. Ayrıca Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz sunulan içeriklerden diledikleri gibi faydalanabilme hakkı sunuyoruz. Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketi ile siz müşterilerini ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya çağırıyor. Türk Telekom’un hazırladığı yepyeni Faturasız Bal Bin tarifelerinden dilediğiniz pakete geçiş yaparak hazırlanan içerikten dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketine gelmek isteyen müşterilerimizi hemen en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz. Paketin en belirgin özelliği ise Türk Telekom mağazalarına gelerek satın alabilmeniz olmaktadır. Bal Bin Paketleri ile lira yüklemenize gerek kalmadan Türk Telekom mağazalarından doğrudan paket satın alabilirsiniz!​

Türk Telekom Faturasız Bal Bin 16 GB Paketine mağazalarımıza gelerek satın alan müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 16 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom Bal Bin 16 GB Paketini seçen müşterilerimiz için dilediğince kullanım hakkı verilecektedir.

Kampanya adı

Bal Bin 16 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 16 GB cepten Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Günlük 75TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Paketler yalnızca Türk Telekom mağazalarından kredi kartı, banka kartı yada nakit ödeme ile satın alınabilmektedir.

Kalan Sorgulama

KALAN BALBIN16 yaz 5555’e gönder

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bal Bin Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • lgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.