Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal 8 GB Paketi – 50TL


08.06.2020
1.735
Türk Telekom / Faturasız Bal 8 GB Paketi – 50TL

Türk Telekom Faturasız Bal 8 GB Paketi size Türkiye’nin en geniş alt yapısına sahip tek markasına tanışma imkanı sunuyor. Türk Telekom her zaman müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Üstelik tarifeye geçiş yapan müşterilerimize ekstra olarak Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom Faturasız Bal 8 GB Paketi ile siz müşterilerini ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya çağırıyor. Türk Telekom’un hazırladığı yepyeni Faturasız Bal tarifelerinden dilediğiniz pakete geçiş yaparak hazırlanan Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal 8 GB Paketine gelmek isteyen müşterilerimizi hemen en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz. Paketin en belirgin özelliği ise Türk Telekom mağazalarına gelerek satın alabilmeniz olmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bal 8 GB Paketine mağazalarımıza gelerek satın alan müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom Bal 8 GB Paketini seçen müşterilerimiz için 7 gün geçerli 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Bal 8 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 GB cepten Mobil İnternet
Pakete Gelene 5 GB Bedava İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Gün 50TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom mağazaları

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Bal Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kayıt olunan paket,28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
 • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Metehan dedi ki:

  Nasıl iptal edicem bu paketi

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.