Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal 20 GB Paketi – 80TL


08.06.2020
1.331
Türk Telekom / Faturasız Bal 20 GB Paketi – 80TL

Türk Telekom Faturasız Bal 20 GB Paketi sizi Bal tarifelerinin içinde en geniş kapsamlı kullanım içeriğine sahip ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz. Türkiye’nin en kaliteli operatörlerinden olarak düzenlemiş olduğumuz yepyeni kampanyamız ile yeni müşterilerimiz ile tanışmak için en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz. Türk Telekom müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaların altına imzasını atmaya devam ediyor. Her zaman güncel gereksinimler doğrultusunda kampanyalar hazırlamaya önem vermektedir. Türk Telekom Faturasız olarak sunduğu yepyeni Bal Paket tarifeleri sizleri beklemektedir. Üstelik Bal Paket tarifelerinden herhangi bir tanesine gelen müşterilerimiz için Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı tarifenin yanında ekstra olarak sunulacaktır. Bu tarifenin en belirgin özelliği Türk Telekom mağazalarına giderek satın alınabilmesi olmaktadır. Mağazalarımıza giderek seçtiğiniz Türk Telekom Faturasız Bal 20 GB Paketinin yanına Sil Süpür ile Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanın.

Türk Telekom Faturasız Bal 20 GB Paketini mağazalarımıza gelerek satın alma işleminde bulunan müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 20 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom Bal 20 GB Paketini seçen müşterilerimiz için 7 gün geçerli 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Bal 20 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 20 GB cepten Mobil İnternet
Pakete Gelene 5 GB Bedava İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Günlük 80TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom mağazaları

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bal Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
  • Kayıt olunan paket,28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
  • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.