Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal 12 GB Paketi – 60TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

08.06.2020
1.262
Türk Telekom / Faturasız Bal 12 GB Paketi – 60TL

Türk Telekom Faturasız Bal 12 GB Paketi ile siz değerli müşterilerimizi yepyeni ayrıcalıkları olan tarifelerimizle tanışmaya mağazalarımıza davet ediyoruz. Türkiye’nin en kaliteli operatörlerinden olarak müşteri memnuniyetimizin ön planda tutarak hazırladığım kampanyalarımız çerçevesinde yepyeni paketlerimiz ile sizleri avantajlar dünyasına bekliyoruz. Üstelik tarifeye gelen müşterilerimiz için tarifenize ekstra olarak 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı veriyoruz. Türk Telekom Faturasız Bal 12 GB Paketi ile siz müşterilerini ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya çağırıyor. Türk Telekom’un hazırladığı yepyeni Faturasız Bal tarifelerinden dilediğiniz pakete geçiş yaparak hazırlanan Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal 12 GB Paketine gelmek isteyen müşterilerimizi hemen en yakın Türk Telekom mağazalarına bekliyoruz. Paketin en belirgin özelliği ise Türk Telekom mağazalarına gelerek satın alabilmeniz olmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bal 12 GB Paketine mağazalarımıza gelerek satın alan müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip oluyor. Ayrıca Türk Telekom Bal 12 GB Paketini seçen müşterilerimiz için 7 gün geçerli 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Bal 12 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB cepten Mobil İnternet
Pakete Gelene 5 GB Bedava İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Günlük 60TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom mağazaları

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bal Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
  • Kayıt olunan paket,28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
  • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.