Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal 100 Paketi – 9TL


27.03.2020
622
Türk Telekom / Faturasız Bal 100 Paketi – 9TL

Türk Telekom’dan süper ballı paket kampanyası! Türk Telekom Faturasız Bal 100 Paketi tek paket ile hem konuşun, hem mesajlaşın hem de internette rahat rahat gezin sizden ballısı olmasın! Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmayanlar, hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için sizleri bayilerimize bekliyoruz.

Türk Telekom Faturasız Bal 100 Paketine gelen müşterilerimiz, Bal 100 Paketi ile sadece 9 TL karşılığında bir hafta boyunca kullanabilecekleri, Yurt içi Her Yöne 100 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS, Yurt İçi Her Yöne 100 MB internete sahip olursunuz. Türk Telekom Faturasız Bal 100 Paketini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Bal 100 Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 100 MB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 9TL/ Haftalık

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için bayilerimize gelin.

BAL100 yazıp 5555 a gönderin

Kalan Sorgulama

Paketten kalan haklarınızı 5555 kısa numarasına KALAN BAL100 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Dilerseniz  IPTAL BAL100  yazıp 5555 ‘e göndererek Bal 100 Paketi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Paket kapsamında sunulan SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 7 gündür, 7 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecek devretmeyecektir.
 • Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangi bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2 Kuruş / 100 KB olarak uygulanacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMS’ler sadece yurtiçi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar Özel servis numaralarını, katma değerli servisleri, KKTC ve yurtdışı aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
 • Paketler SMS veya çağrı merkezini arayarak satın alınabilir.  Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,9 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Paketleri kurumsal tarifeler, Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm bireysel  faturasız tarife kullanıcıları paketi satın alabileceklerdir.
 • BAL100 yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek paketi satın alabileceksiniz.
 • Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak 7 günde bir yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMS ve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket aynı hafta içinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • 1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

 

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.