Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturasız Bal 1 GB Paketi – 28TL


08.06.2020
2.010
Türk Telekom / Faturasız Bal 1 GB Paketi – 28TL

Türk Telekom Faturasız Bal 1 GB Paketi ile ihtiyacınıza göre düzenlenmiş paketlerden dilediğinizi seçerek Türk Telekom ailesine katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom Faturasız Bal 1 GB Paketi ile Türk Telekom’un içeriği kapsamlı ve aradığınız tüm özellikleri uygun fiyata bulabileceğiniz oldukça güzel bir kampanya olmaktadır. Üstelik kampanya doğrultusunda Sil Süpür üzerinden Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı da kazanabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş alt yapısına sahip tek operatörünün yepyeni kampanyasına hoş geldiniz. Türk Telekom müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaların altına imzasını atmaya devam ediyor. Türk Telekom Faturasız olarak sunduğu yepyeni Bal Paket tarifeleri sizleri beklemektedir. Üstelik Bal Paket tarifelerinden herhangi bir tanesine gelen müşterilerimiz için Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı tarifenin yanında ekstra olarak sunulacaktır. Bu tarifenin en belirgin özelliği Türk Telekom mağazalarına giderek satın alınabilmesi olmaktadır. Mağazalarımıza giderek seçtiğiniz Türk Telekom Faturasız Bal 1 GB Paketinin yanına Sil Süpür ile Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanın.

Türk Telekom Faturasız Bal 1 GB Paketini mağazalarımıza gelerek satın alma işleminde bulunan müşterilerimiz, Yurt İçi her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cepten İnterneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Bal 1 GB Paketini seçen müşterilerimiz için 7 gün geçerli 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Kampanya adı

Bal 1 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB cepten Mobil İnternet
Pakete Gelene 5 GB Bedava İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 28 Günlük 28TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Türk Telekom mağazaları

Kalan Sorgulama

Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Paket İptali

Müşteri hizmetleri üzerinden ya da Türk Telekom’un Mobil Uygulaması üzerinden iptal edebiliyorsunuz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Bal Paketleri’nden Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
  • Kayıt olunan paket,28 gün içinde birden fazla kez alınabilir.
  • İlgili paketlerden faydalanabilmek için aboneler, Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı/kredi kartı ya da nakit ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere POS slibi ile bilgi verilecektir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.