Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom / Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesi – 25TL


18.12.2020
618
Türk Telekom / Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesi – 25TL

Türk Telekom Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesi, Milyonlarca emekli vatandaşımıza Türk Telekom – Ziraat Bankası anlaşması ile süper bir kampanya bekliyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilerimize Türk Telekom’dan süper bir kampanya var. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan ve numarasını Türk Telekom’a taşıyanlara özel avantajlı süper bir tarife emeklilerimizi bekliyor.

Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Türk Telekom’un süper kampanyasından faydalanmak isteyen Ziraat Bankası emekli müşterileri geçiş yaptıkları takdirde kendilerine sunulan haklardan diledikleri gibi faydalanabileceklerdir. Türk Telekom Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesine geldiklerinde Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 750 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Türk Telekom Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesine, hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım gereken tüm işlemlerinizi gerçekleştirelim.

Türk Telekom Faturalı Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesine, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olabilirsiniz.

Kampanya adı

Ziraat Bankası Emekli 5 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Türk Telekom
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 5 GB Mobil İnternet

Ücretlendirme

Numara Taşıma ve Yeni Hat Tesisi Taahhütlü Aylık Ücret : 25TL
Numara Taşıma ve Yeni Hat Tesisi Taahhütsüz Aylık Ücret :30TL
Faturasız Tarifelerden Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret : 25TL
Faturasız Tarifelerden Geçiş Taahhütsüz Aylık Ücret : 30TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Ziraat Emekli Tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım!

Kalan Sorgulama

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS’ler için 2 saat, internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

Tarife İptali

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Ziraat Emekli Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, Türk Telekom mobil ile sınırsız görüşme, 5 GB cepten internet içermektedir. İlgili faydaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme tablosunda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Müşterinin emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alıp almadığı ilettikleri TC Kimlik Numarası ile kontrol edilecektir. Aynı TC Kimlik numarası ile yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla Ziraat Bankası Emekli Tarifesi ’ne kaydolan 3 müşteri, Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ziraat Bankası Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri olacak şekilde toplamda 4 kişi faydalanabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Her fatura döneminde ilgili tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 7TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 42TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak (hızı 1 Kbps’ye düşürülecek) ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.